Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@Niemas witam na forum kolejnego emeryta - miło słyszeć, że dołączają do nas osoby w przeróżnym wieku! Zachęcam do stałej aktywności 🙂

@SYJON witam na forum, widziałem już opis Twojego projektu - wygląda świetnie. Jutro będzie zatwierdzony, więc więcej osób go zobaczy 😉

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam wszystkich, nazywam się Marcin mam 28 lat. Lubię majsterkować juz od dziecka, interesuje się komputerami, bardzo lubię usprawniać stare lub popsute urządzenia,  mimo, że naprawiałem juz dosyć sporo urzadzeń, to naprawy polegały na zdiagnozowaniu problemu oraz na wymianie wadliwego podzespołu. Chciałbym jednak zgłębić zasady elektroniki i móc w przyszłości potrafić naprawić podzespoły badź układy scalone, ponieważ od zawsze mnie to nurtowało. Cieszę się, że trafiłem na ten kurs. 

• Lubię! 1

@cinkers cześć Marcin, witam na forum - trafiłeś w dobre miejsce 🙂 Życzę udanych eksperymentów z elektronika i zachęcam do stałej aktywności na forum.

Siemka wszystkim. Mam na imię Kamil, mam 22 lata i studiuję dziennie automatykę i robotykę (już 3 rok). Jestem tutaj ponieważ na studiach brakuje mi praktyki, która moim zdaniem jest niezbędna do zrozumienia elektroniki, czy właśnie automatyki. Mam nadzieje, że dzięki materiałom zgromadzonym na forum jak i waszej pomocy, uda mi się dokształcić pod względem praktycznym.

• Lubię! 1

Cześć!

Jestem Kaptur. Postanowiłem nauczyć się czegoś nowego na starość.

zajmowałem się elektronika prawie 30 lat temu, więc wybaczcie jeśli będę zadawał "dziwne" pytania.

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

@Kamil00o cześć Kamil, witam na forum i zachęcam do stałej aktywności 😉 Może podzielisz się w komentarzach do naszego artykułu jakie są Twoje wrażenia ze studiowania AiR? Zerknij tutaj: https://forbot.pl/forum/topic/12274-jak-w-praktyce-wyglada-studiowanie-automatyki-i-robotyki/

@Kaptur witam na forum i życzę udanych eksperymentów z Raspberry Pi. W razie kłopotów pytaj śmiało na forum 🙂

• Lubię! 1

@Lataa Witaj Jacku na naszym forum 🙂 Fajnie że masz szerokie zainteresowania.

2 godziny temu, Lataa napisał:

do uczenia maszynowego.

To dość niszowy temat, zachęcam do aktywności na forum w tym temacie, może coś nam tu zaprezentujesz 🙂