Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Witam

Jestem Bartek, dopiero zaczynam zabawę z elektroniką - jestem w tym kompletnie zielony. Moją mocna stroną raczej jest mechanika którą właśnie kończę studiować. Dołączyłem do forum ponieważ szukam pomocy przy stworzeniu większego pojazdu balansujacego.

Pozdrawiam wszystkich 😀

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@Bartas, witam na forum! W takim razie życzę powodzenia przy budowie robota balansującego. Koniecznie zainteresuj się Arduino lub STM32 - przy takiej konstrukcji będą przydatne. Pochwal się później działającym robotem w dziale DIY 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć,
jestem studentem Automatyki i Robotyki czwartego roku, a za sobą mam Technikum Mechatroniczne. Elektroniką interesuję się od zawsze ale dopiero trochę ponad rok temu zacząłem robić coś praktycznego.
Na pierwszy projekt trafiło na automatykę domową opartą o moduł ESP8266, w tym rolety czy oświetlenie sterowane ze strony internetowej. Jednak projekt zatrzymał się na części typowo mechanicznej i nadal czeka na domknięcie 😅

Pozdrawiam!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Gumaa napisał:

Cześć,
jestem studentem Automatyki i Robotyki czwartego roku, a za sobą mam Technikum Mechatroniczne. Elektroniką interesuję się od zawsze ale dopiero trochę ponad rok temu zacząłem robić coś praktycznego.

No, to najwyższa pora, aby majstrować coś w praktyce 😉 W takim razie życzę powodzenia w kończeniu projektu na ESP!

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim,

Jestem licealistą, elektroniką zainteresowałem się można powiedzieć, przypadkiem (nie jestem pewien ale chyba przez książkę "Uwaga Zombie" Simona Monka).
Spodobało mi się że można zrobić coś przydatnego/bezsensownego i tego użyć. Czuję zresztą że umiejętność zrobienia czegoś co potrzebuje (np. automatyczne chłodzenie do serwera)może mi się kiedyś przydać.

Edit: Zapomniałem napisać: uwielbiam brać się za coś trudnego (co wykracza poza moje umiejętności) - w ten sposób się uczę.

Pozdrawiam.

Edytowano przez Aiden_Pearce
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dzien dobry wszystkim Jestem Grzegorz, zielony w temacie, ale zakupiłem ploter frezujacy i laser, mam nadzieję zaczerpnąć tu trochę wiedzy i skorzystać z wiedzy doświadczonych o ile zechcą się nią podzielić. Narazie początkujący, pozdrawiam wszystkich. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć. 🙂

Nazywam się Maciej i jestem po studiach o kierunku elektronika i telekomunikacja. Dotychczas interesowałem się głównie optoelektroniką, a szczególnie laserami. Znam się na ich budowie, potrafię je optymalizować itd.. 🙂

Obecnie doszkalam się w programowaniu stm32 w kursie Forebot, ponieważ chcę poszerzyć nieco zakres swoich praktycznych umiejętności. Wcześniej zrobiłem sobie kurs Altium Designer, a w przyszłości chcę zabrać się za język VHDL i układy FPGA.

Pozdrawiam! 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.