Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

@lukasz87, @Madoc, witam na forum! W takim razie życzę Wam powodzenia przy poznawaniu Arduino i Rapsberry Pi w praktyce. Koniecznie pokażcie później swoje projekty.

Cześć wszystkim,

nazywam się Jarek i od dzisiaj będę pojawiał się na forum. Z wykształcenia jestem programistą, po kilku latach kodowania chciałbym rozszerzyć swoją wiedzę o sprzęt typu Arduino i Rapsberry Pi.

Pozdrawiam 🙂

• Lubię! 1

@jarek89, witam na forum 😉 Faktycznie Arduino i Raspberry Pi to bardzo dobry wybór dla programisty - powodzenia w eksperymentach 😉

Witam społeczność "forbot"!

Programuję w C, Delphi i za namową syna w ARDUINO - super sprawa.

Pozdrawiam - Henrykk wel. Wirnick

• Lubię! 1

@Henrykk, witam na forum 🙂 Powodzenia przy dalszych eksperymentach z Arduino!

(edytowany)

Witam,

od jakiegoś czasu bawię się z arduino, i nadszedł chyba czas aby przesiąść się na coś "mocniejszego", myślę o STM32 😉 A u Was widzę niezły potencjał w tym temacie.

A przy okazji to życzę szczęśliwego Nowego Roku wszystkim forumowiczom 🙂

Edytowano przez rycho84

@rycho84, witam na forum 🙂 Faktycznie, warto zainteresować się STMami. Jeśli dopiero zaczynasz w tym temacie to sprawdź te dwa kursy:

Powodzenia w poznawaniu nowej platformy!

Cześć wszystkim 🙂

Dla pieniędzy: na co dzień świadczę usługi programisty SharePoint - więc z elektroniką mam tyle wspólnego co nic 😛
Dla przyjemności: lubię czytać (King, O.S.Card, wszelkie fantasy, sci-fiction), słuchać muzyki (cięższe brzmienia, ale również wszystko z czym rezonuję), grać w gry (również planszówki), oglądać dobre seriale (takie co wgryzają się w banię)

Kursami na Forbot zainteresowałem się już z pół roku temu, niecały tydzień temu podjąłem decyzję o zakupie zestawów do elektroniki oraz RPi - na ten moment nie żałuję, mam nadzieję, że wystarczy mi zapału do ich ukończenia. Pozdrawiam!

@Asentinn, witam na forum i życzę zapału do nauki! Zerknij jeszcze na kurs Arduino, bo też może być dla Ciebie ciekawy 😉 

• Lubię! 1

Witam wszystkich, mam na imię Marcin i 44 lata. Od dłuższego czasu chciałem poznać elektronikę, pobawić się w konstruowanie rożnych urządzeń. W końcu się przełamałem , zakupiłem zestaw Mistrza Elektroniki i zaczynam naukę. Później planuję kursy Arduino lub Raspberry.

• Lubię! 1

@Manpis witam na forum 😉 W takim razie życzę powodzenia w nauce elektroniki w praktyce, w razie problemów pisz na forum!

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Amatorsko zajmuję się budowaniem różnych urządzeń. Piszę programy w C, a raczej próbuję pisać 😉

Pozdrawiam.

• Lubię! 1