Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć! Nazywam się Marcin i mam 21 lat. Studiuję automatykę i robotykę, postanowiłem w końcu wziąć sprawy w swoje ręce i wyciągnąć ze studiów więcej niż tylko teorię! Zaczynam od kursu elektroniki 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@DexterOrvill Cześć Kamil, witam Cię na forum! 🙂  

16 godzin temu, DexterOrvill napisał:

zrobienie skomplikowanego torta, którego do tej pory widywało się jedynie na wystawach to nielicha satysfakcja 😄

wierzę i wiem 😄 sam kiedyś nauczyłem się robić torty z witrażykami z czekolady i innymi ozdóbkami. Jeżeli radzisz sobie z takimi misternymi pracami to na spokojnie dasz radę z kursami. Zachęcam zatem do nauki i aktywności na forum. Pozdrawiam!

@cinuuuuu Cześć Marcinie, również serdecznie witam na naszym forum! 🙂 Kursy to dobry punkt zaczepny, później możesz zabrać się za inne tematy - jest tu wiele kierunkowej treści odnośnie regulatorów PID, filtr kalmana - tematy te na pewno miałeś/będziesz miał na studiach.

 

@jjkzk Witam na forum, powodzenia w nauce Raspberry Pi. 🙂 

 

@bgyhb Cześć Dominika, fajnie że się przedstawiłaś, dlatego i Ciebie chciałbym serdecznie przywitać na forum w tych niespokojnych czasach 🙂 😞 plus taki że niektórzy mają więcej wolnego czasu na hobby czy naukę. Powodzenia w zadaniach z kursów, w razie problemów śmiało pisz na forum.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć,

z tej strony Bartek. Jakiś czas temu zacząłem się bawić z Arduino. Teraz przyszedł czas na STM. Chciałbym dobrze je poznać i z chęcią skorzystam z Waszych doświadczeń.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć mam na imię Krzysiek 31lat, szukałem informacji o elektronice w necie i trafiłem na forbot_a. Dzięki wam znalazłem swoją pasję i jak do tej pory ciągle się rozwijam. Dziękuję autorom za kursy w których łatwo można przyswoić wiedzę.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć,

mam na imię Krzychu. Z okazji urodzin zażyczyłem sobie podstawowy kurs elektroniki, bo jakoś byłem tego ciekawy no i się zaczęło główkowanie 😉 Mam nadzieję, że nie zamęcze Was oczywistymi dla Was pytaniami 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, Damian

37 lat, studia ekonomiczne z magistrem,  zawód wykonywany hydraulik hahhaha. W swojej pracy natknąłem sie na systemy detekcji i gaszenia przeciwpozarowego no i sie zaczęło, głód wiedzy mnie dopadł, zrobiłem uprawnienia elektryczne ale to za mało jak dla mnie; chciałbym pogłebic swoją wiedze, ale niestety książki w polsce nie są pisane dla samouków, są napisane chyba na zaliczenie doktoratu albo dla kasy, z tego co widze kursy forbota są napisane w lekkim "ludzkim" języka, języku dla odbiorcy wiec zapowiada sie ciekawie.

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@tenacious witam na forum, powodzenia w rozwijaniu hobby 🙂 

@BartekAiR witam serdecznie na forum! 🙂 Wybrałeś dość trudny temat, ale na pewno rozwojowy. Powodzenia, w razie problemów śmiało pisz na forum.

@Cerber88 część Krzysztofie, miło czytać pozytywny komentarz na temat kursów. Fajnie że znalazłeś hobby, życzę dalszego zapału i ciekawych projektów 🙂 

@kmik witam na forum, powodzenia w nauce 🙂 żadne pytania nie są zbędne jeżeli mają do czegoś prowadzić.

@Rodi cześć Damianie, już coś pisaliśmy na forum ale i tu się dla formalności przywitam 🙂 niestety z pracą w zawodzie bywa różnie... ale fajnie że interesuje Cię to co robisz. Faktycznie kursy pisane są tak by były zrozumiałe i prowadziły do praktycznego wykorzystania wiedzy. Powodzenia w nauce!

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, trafilem tutaj gdyz wlasnie( mam nadzieje ) tego szukalem, jestem mechanikiem okretowym, moja praca jest coraz bardziej zalewana mnostwem elektroniki, cos tam czlowiek wie albo wydaje mu sie ze wie takze chce poczuc sie mocnieszy w danej dziedzinie a nie ma jak od zera. Pozdrawiam 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

żadna tajemnica, ale coraz ciezej w branzy dlatego jednostki sie zmieniaja 😉  obecnie plywam na PSV ( platform supply vessel) mozna powiedziec ze najnizszy ranga ( co nie znaczy ze najmniej pracowity 😉 )   statek ktory pracuje z platformami i innymi bardziej zaawansowanymi jednostkami dzialajacymi przy wydobywaniu zlóż itp. Wszystkie jednostki nawet te najmniej wazne sa coraz mocniej zaawansowane technologicznie  takze mam nadzieje ze kurs pomoze mi poczuc sie pewniej 🙂 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.