Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

witam wszystkich. Mam na imię Paweł. na co dzień pracuję jako elektryk w firmie która przerabia busy na autobusy. jednak w wolnych chwilach robię różne rzeczy związane z elektoniką. mam nadzieję, że znajdę na forum mnóstwo przydatnych materiałów oraz porady fachowców. POZDRAWIAM

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, mam na imię Paweł i mam 24 lata. Do zgłębienia tajników elektroniki zmusiła mnie moja pasja - motoryzacja. Niestety coraz więcej usterek w samochodach wynika z elektroniki, a posiadam tylko wiedzę w zakresie elektryki budowlanej. Wiedzę nabytą na forum i w kursach planuję wykorzystywać raczej w celu naprawy różnego rodzaju urządzeń niż ich konstrukcji, chociaż nie wiadomo jak się życie potoczy... 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@pee4 witam serdecznie na forum 🙂 

12 godzin temu, pee4 napisał:

jednak w wolnych chwilach robię różne rzeczy związane z elektoniką.

zachęcam do pochwalenia się na forum, co ciekawe robisz w wolnych chwilach. Pozdrawiam

@PabloPJQ Cześć Pawle, witam Cię na naszym forum 🙂 Elektronika amatorska jak najbardziej nadaje się w motoryzacji, sam mam w planach pewne urządzono. Powodzenia w nauce i wykorzystaniu w praktyce. Zachęcam też do aktywności na forum.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dzień dobry!

Nazywam się Aleksander, mam 17 lat, uczęszczam do technikum na kierunku elektronicznym, dzisiaj dostałem na urodziny zestaw Arduino w podstawie i jestem zachwycony!

Przy okazji poznałem to obszerne forum myślę że będąc tutaj z wami to będzie świetna zabawa 🙂

20200403_154457.thumb.jpg.62d3d8a2ca5cd0c84168d449d5cb3bf7.jpg

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam serdecznie 

Mam na imię Marcin mam 31 lat,  swoją przygodę zaczynam od podstaw. Pudełko z niezbędnymi elementami do rozpoczęcia kursu właśnie dzisiaj do mnie dotrało. 🙂 

Mam nadzieje że zostanę tu na dłużej i kiedyś też się pochwalę  swoim projektem 😉

 

 

Edytowano przez MarcinKul
  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Czołem wszystkim 😉 chciałbym zrozumieć podstawy elektryki/ elektroniki, mam 33 lata i zero doświadczeń w tym względzie, traktuję to jak wyzwanie i doświadczenie za razem, cieszę się, że trafiłem na taki kurs, życzę powodzenia wszystkim użytkownikom i proszę o wyrozumiałość jak będę zadawał pytania na poziomie podstawówki 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Lorenzini witam na forum - udanych eksperymentów i wszystkiego dobrego z okazji urodzin 🙂

@MarcinKul cześć Marcin, witam na forum! Powodzenia w nauce elektroniki, zachęcam do stałej aktywności na forum!

@DominDomin witam na forum, ciesze się, że wybrałeś nasze kursy 🙂 W razie problemów pytaj śmiało na forum, chętnie pomożemy!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem początkującym amatorem. Zaczynam naukę programowania i z pomocą tego forum, chciałbym połączyć to z ćwiczeniami przy konstrukcji podstawowych programów.

Pozdrawiam wszystkich w tych ciężkich czasach.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć z tej strony internetu Przemek mam 39 lat i czas zacząć przygodę z elektroniką - zestawy dostałem od żony pod chinkę :) wiedziala że zawsze mnie to trochę kręciło  no i na tej smutnej kwarantannie znalazłem czas aby w końcu rozwinąć się w tą stronę. pozdrawiam wszystkich.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

Mam na imię Michał. Z zawodu jestem programistą i mam w tym prawie już 10 letnie doświadczenie. Od jakiegoś czasu zainteresowała mnie elektronika (jak ten cały hardware jest zbudowany i jak to w ogóle działa). Postanowiłem kupić Arduino i zacząć przygodę z elektroniką i mikrokontrolerami. Niestety nie mam zbyt dużej wiedzy z zakresu elektroniki więc czas nadrobić zaległości 😉 W programowaniu odniosłem duże sukcesy, chciałbym to powtórzyć w elektronice. Postanowiłem zbudować UAS'a i z tego też powodu znalazłem się na tym forum - zapewne będę potrzebował paru informacji, które po rozpisaniu planu działania z projektem wyszły na jaw. Oczywiście chętnie pomogę innym w zakresie programowania 😉

Pozdrawiam wszystkich, miłego popołudnia 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@gwidon witam serdecznie na forum  i pozostaje mi życzyć powodzenia w nauce 🙂

@dobson212 również serdecznie witam na forum 🙂 fajnie, że dobrze wykorzystujesz czas.Choć atmosfera jest faktycznie nieprzyjemna to dobrze nie zamartwiać się i zająć czymś pożytecznym. Hobby połączone z nauką na pewno do pożytecznych można zaliczyć. 

@UnlimitedPL cześć Michale! Cieszę się, że trafiłeś tu na forum, zwłaszcza że masz spore doświadczenie. Powodzenia w realizacji planów i zachęcam Cię do aktywności na forum 🙂 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam! Jestem Kacper mam 17 lat uczę się jako technik-informatyk. Kupiłem zestaw 1 arduino i podstawy elektroniki. Mam nadzieję, że przez to nauczę się nowych rzeczy i zachęci mnie to do dalszej nauki.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, jestem Bolek i mam 21 lat. W tamtym roku zdałem maturę i skończyłem technikum informatyczne, trafiłem tu ponieważ od jakiegoś czasu ciekawi mnie działanie urządzeń elektronicznych od podstaw. Zakupiłem zestawik i właśnie zaczynam pierwszy i na pewno nie ostatni kurs na waszej stronie. Mam nadzieję że ta wiedza przyda mi się w życiu codziennym jak i zawodowym, ale również zaspokoi moją chęć poznania jak to wszystko dokładnie działa 😂😊

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.