Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Dzien dobry!

Jestem Kuba, ucze sie póki co w szkole podstawowej, elektroniki ucze sie od okolo roku, natomiast dopiero teraz poznaje teorie, wczesciej dobieralem wszystko na "oko", w tym tez celu sie zarejestrowalem. Programuje od okolo 4 lat w róznych jezykach, aktualnie w avr c++ i dukam w avr asm.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@011010110110110 cześć Kamil, witam na forum! Ciesze się, że nasze kursy są dla Ciebie pomocne i zachęcam do stałej aktywności na forum 🙂

@maxyking cześć Maks, witaj na forum 🙂 Faktycznie elektronika przedstawiana w szkołach lub na uczelni bywa trochę trudno (i nudna). Mam nadzieję, że nasze kursy Ci pomogą!

@Cixo cześć Kuba, witam na forum! Życzę udanych eksperymentów z elektroniką i programowaniem 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, jestem Piotr mam 54 lata. Moja przygoda z elektroniką zaczęła się już dawno w  szkole średniej, ale potem miałem inne obowiązki i została odłożona na lepsze czasy. Teraz mam trochę więcej wolnego czasu i chciałbym dalej się wdrażać, ale ponieważ moje początki były bardzo dawno, chcę zacząć od podstaw.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dzień dobry, kupiłem zestawy, amatorsko elektroniką interesuję od paru lat, a od jakiegoś czasu programuje w C/C++ z uwagi że wchodzę w branżę embedded czas poszerzyć wiadomości z zakresu elektroniki, docelowo chcę zbudować własny sterownik BLDC i go zaprogramować
Pozdrawiam
Adam

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam się pięknie z forumowiczami. Jestem Bartek i postanowiłem spróbować swoich sił z Arduino nabywając zestaw do kursu podstawowego. Z wykształcenia jestem automatykiem, aczkolwiek od kilku lat "niepraktykującym" 😉  Mam nadzieję, że kurs podstawowy to tylko początek przygody i poszerzania horyzontów 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam

Mam na imię Andrzej, jestem z w grupie 40+ 😉 Zachciało mi się smart domu tak trafiłem na info nt. wykorzystania do tego celu RPi/ Arduino a stąd krótka droga przez Botlanda do Forbota. Po drodze kupiłem kurs RPi i kurs elektroniki i do boju :-) Pozdrawiam forumowiczów.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@ledo witam serdecznie na forum 🙂 

9 godzin temu, ledo napisał:

docelowo chcę zbudować własny sterownik BLDC i go zaprogramować

Jak już będziesz coś miał to zachęcam do pochwalenia się na forum 🙂 

@zagu cześć Bartku! Fajnie że trafiłeś na kursy i na forum. Powodzenia w nauce, w razie problemów śmiało pytaj czy to w tematach dotyczących konkretnych części czy w własnych wątkach 🙂 

@haussik witam na forum 🙂 fajnie że chcesz się uczyć!

7 godzin temu, haussik napisał:

, Im więcej wiesz tym lepiej śpisz! "

Jest też "Im więcej wiem, tym więcej nie wiem" 😞 niemniej powodzenia w nauce 🙂 

@xandrzejr również serdecznie witam na forum! Tak, RPi nadaje się do budowy sterowania inteligentnego domu, ale jest to dłuuuga droga. Ale od czegoś trzeba zacząć, kurs na pewno pomorze Ci w tym 🙂 Powodzenia!

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem nauczycielem informatyki. Zamierzam dokształcić się z podstaw elektroniki dlatego trafiłem na to Forum. W zeszłym roku rozpoczęła się moja przygoda z Arduino Uno i Micro:bit. Ponieważ próbuję moją wiedzę przekazać dalej muszę wiedzieć więcej i więcej. Liczę na pomoc i wyrozumiałość, gdyż moje pytania będą na pewno dotykały problemów banalnych. Pozdrawiam.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@SP10Gniezno witam serdecznie na forum! Akurat wystartował kurs micro:bita kierowany głównie do młodzieży szkolnej i wychowawców więc może się przydać.

7 godzin temu, SP10Gniezno napisał:

gdyż moje pytania będą na pewno dotykały problemów banalnych.

Bez problemu, po to jest forum żeby pytać 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, jestem Lech, jestem  już po tzw. "czterdziestce", z elektroniką miałem kiedyś do czynienia bardzo amatorsko, z programowaniem nigdy.  Zabawę z Arduino zaczynam z czystej ciekawości jak "to działa". Pozdrowienia

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam jestem Dawid uczę się trzeci rok w  technikum o profilu elektryk mam 19 lat. jestem osoba lubiącą majsterkowanie. Mechaniki nauczyłem się od ojca zaś elektryki częściowo sam przed szkoła a potem w szkole. lobię nowe  wyzwania konstrukcyjne. jako zaplecze mam drukarke 3d (ender 3 już prawie rok)  garaż i podstawowe narzędzia. z robotyka nigdy wcześniej nie maiłem do czynienia wiec stawiam swoje pierwsze kroki.      

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.