Skocz do zawartości
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Cześć,

Wiek 35+, Trafiłem tutaj bo zawsze chciałem dowiedzieć co to są te rezystory, tranzystory, kondensatory... i jak to wszystko działa. Zacząłem od I kursu elektroniki, teraz dłubie przy Arduino, zobaczymy co będzie dalej 😀

• Lubię! 1

@macizet witam na forum, dobry start - powodzenia w dalszej nauce elektroniki 🙂

@zbyszekk witaj! Owocnych eksperymentów z kamerą, nie będę wytykał palcami, ale mamy na forum starszych użytkowników - nie wiem czy będziesz miał u nich taryfę ulgową 😉

@jogaszu super, witaj na forum - powodzenia przy nauce Arduino. Mam nadzieję, że kursy będą pomocne!

Witam wszystkich;)

Moje pierwsze posty nie byly w tym temacie... niestety:/ ale czas najwyzszy sie przywitac i przedstawic:)

Mam na imie Krzysiek lat zaraz 30:) interesuje sie wszystkim, praca w drewnie, metalu, szkle. Wszystko z czego mozna zrobic cos ciekawego. Teraz zeby urozmaicic swoje projekty chce dowiedziec sie czegos o elektronice:) im wiecej czytam tym wiecej mam pomyslow a im wiecej pomyslow tym wiecej pytan;) Do zobaczenia na forum:)

• Lubię! 1

@Serafinxvii witam na forum! Powodzenia w nauce elektroniki - mam nadzieję, że znajdziesz u nas sporo ciekawych materiałów.

Cześć, mam na imię Filip, 21 lat, drugi rok studiów na PWr. Interesuję się motoryzacją, muzyką, od niedawna embedded i mam nadzieję, że osiągnę życiowy cel dzięki nauce 🙂

@phillix witam na forum - udanych eksperymentów z embedded 😉

Cześć, jestem Bartek, mam 30+ lat. Pracuję jako programista, a w wolnym czasie staram się rozwijać swoje zainteresowania w kierunku elektroniki, uC i RPi.

• Lubię! 1

@BartBuilder witam na forum i życzę udanych eksperymentów (prawdopodobnie z Arduino i Raspberry Pi) 😉

Witam,

Czytuje Forbota od kilku już lat, ale teraz się powoli biorę za kursy. Wielkie podziękowania za czas i wysiłek włożony w ich opracowanie i aktywną pomoc na forum. Mam nadzieję, że społeczność forbota będzie stale rosła.

Nigdy nie miałem styczności z elektroniką, ale zawsze mnie fascunowało to jak to działa. Powoli się wgryzam, wynalazek arduino jest rzeczywiście genialny dla początkujących. Wasze kursy i zdania domowe to takie sudoku w praktyce. Tak trzymać!

• Lubię! 1

@walfer2000 witam na forum i dziękuję za bardzo miłe słowa! Powodzenia w nauce elektroniki w praktyce 😉

Witam

Mam na imię Piotrek, mam 36 lat, jestem elektrykiem i pracuję w przemyśle. Na początku próbowałem zrealizować projekt o automatykę przemysłową ale są tam ogromne ograniczenia (dostęp czujników, możliwości programowe, CENA), I trak odkryłem uC, arduino, Forbota. Dzięki za kursy dzięki którym poznałem programowanie i jego możliwości.

Pozdtrawiam

• Lubię! 1

@tomasmonk witam na forum, cieszę się, że materiały publikowane na Forbocie były pomocne 🙂 Powodzenia przy dalszych eksperymentach z elektroniką!

Witam wszystkich,

Elektroniką od dawna interesowałem, tylko nie miałem możliwości i czasu. Niedawno stuknieła mi trzydziestka, i twierdziłem że muszę wykorzystać cześć czasu dla siebie, i cieszą mnie takie zabawy z elektroniką. 😄 Cieszy mnie to że są naprawdę fajnie kursy, proste i przejrzysty. Duży plus dla Forbot! A na naukę nigdy nie jest za późno, a człowiek uczy całe życie.

W tej chwili uczę się podstawy elektroniki poziom 1, i trzymajcie za mnie kciuki żebym czegoś nauczył. 😛 

Dzień dobry,

Mam na imię Dawid. Hobbistycznie zajmuję się Arduino, którym zainteresowałem się właśnie dzięki kursom. Programuję w języku Java i rozwijam swoje umiejętności w programowaniu na Androida. 

W planach mam spróbowanie swoich sił w AVR.

@dab1994 witam na forum! Miło słyszeć, że kursy Arduino są przydatne 🙂 W takim razie życzę powodzenia przy nauce programowania AVRów!