Skocz do zawartości

[Konkurs] Sumo Challenge 2011


bulibulibu

Pomocna odpowiedź

No ja mam jeden projekt płytki, a na drugi kawałek laminatu nawet schematu jeszcze nie mam 😃 Trawienie to pikuś już później. Lutowanie to sama przyjemność przy której się relaksuje, a oprogramowanie jakieś szybkie i proste to też nie problem.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

grabo przygotowania do MicroMouse pełną parą, a jak twoje przygotowanie robota na zawody. Kaszek spodziewałeś się eseju??

Dzisiaj wieczorem lub jutro rano będą wysyłane maile z informacjami.

Link do komentarza
Share on other sites

Przygotowania idą pełną parą, nie wykluczam, że pojawią się jakieś "przecieki" i ściśle tajne zdjęcia 🙂

Na youtube pojawił się drugi filmik promocyjny - zachęcam do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=_MUKhanA-ps.

Co do zdjęć - z naszej strony też powinny się pojawić i to zdecydowanie wcześniej i w większej ilości - m. in. po to założyliśmy facebooka. Mimo że broniłem się przed tym rękoma i nogami, to musze przyznać, że jest wygodnym narzędziem...

Link do komentarza
Share on other sites

Tak na marginesie, czy ktoś z Warszawy jedzie samochodem na zawody i miałby miejsce na jednego pasażera - mnie (oczywiście dorzucam się do paliwa) ?

Czy w ogóle ktoś z Warszawy wybiera się na zawody?

Link do komentarza
Share on other sites

No niestety już poległem. Pokonały mnie diody, mają za szeroki kąt świecenia i przy tak małej odległości od podłoża są nie do opanowania, działają dobrze dopiero przy bardzo małym zasięgu.. Do tego z niewiadomych przyczyn spaliłem 2 SFH, nie mam już na wymianę. Nie wspomnę już o połamanym mocowaniu silnika.

Więc życzę wszystkim powodzenia i udanych zawodów.

Link do komentarza
Share on other sites

Ok, to będzie chyba ostatni post w dzień przed zawodami...

Życzę wszystkim powodzenia. Ja postaram się zrobić fotorelację i podpatrzeć kilka rozwiązań w robotach. 😃

Ps. Może już trochę za późno, ale co wy na to, żeby na kolejnych zawodach zrobic streaming video z zawodów na żywo. Choćby ze statycznie ustawnej kamerki? Ja z chęcią bym patrzył co dzieje się na zawodach w innych miastach, pewnie inni też. 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.