Skocz do zawartości

[Konkurs] Sumo Challenge 2011

Pomocna odpowiedź

No ja mam jeden projekt płytki, a na drugi kawałek laminatu nawet schematu jeszcze nie mam 😃 Trawienie to pikuś już później. Lutowanie to sama przyjemność przy której się relaksuje, a oprogramowanie jakieś szybkie i proste to też nie problem.

No to rzeczywiście niewesoło.

Czy trasa (albo przynajmniej jej fragmenty) do line follower i line follower z przeszkodami zostaną udostępnione trochę wcześniej?

ps. Nie dostałem, żadnego e-maila.

Wy coś dostaliście?

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

grabo przygotowania do MicroMouse pełną parą, a jak twoje przygotowanie robota na zawody. Kaszek spodziewałeś się eseju??

Dzisiaj wieczorem lub jutro rano będą wysyłane maile z informacjami.

Przygotowania idą pełną parą, nie wykluczam, że pojawią się jakieś "przecieki" i ściśle tajne zdjęcia 🙂

Na youtube pojawił się drugi filmik promocyjny - zachęcam do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=_MUKhanA-ps.

Co do zdjęć - z naszej strony też powinny się pojawić i to zdecydowanie wcześniej i w większej ilości - m. in. po to założyliśmy facebooka. Mimo że broniłem się przed tym rękoma i nogami, to musze przyznać, że jest wygodnym narzędziem...

Tak na marginesie, czy ktoś z Warszawy jedzie samochodem na zawody i miałby miejsce na jednego pasażera - mnie (oczywiście dorzucam się do paliwa) ?

Czy w ogóle ktoś z Warszawy wybiera się na zawody?

No niestety już poległem. Pokonały mnie diody, mają za szeroki kąt świecenia i przy tak małej odległości od podłoża są nie do opanowania, działają dobrze dopiero przy bardzo małym zasięgu.. Do tego z niewiadomych przyczyn spaliłem 2 SFH, nie mam już na wymianę. Nie wspomnę już o połamanym mocowaniu silnika.

Więc życzę wszystkim powodzenia i udanych zawodów.

Ok, to będzie chyba ostatni post w dzień przed zawodami...

Życzę wszystkim powodzenia. Ja postaram się zrobić fotorelację i podpatrzeć kilka rozwiązań w robotach. 😃

Ps. Może już trochę za późno, ale co wy na to, żeby na kolejnych zawodach zrobic streaming video z zawodów na żywo. Choćby ze statycznie ustawnej kamerki? Ja z chęcią bym patrzył co dzieje się na zawodach w innych miastach, pewnie inni też. 😋