Skocz do zawartości

Bugi na forum bądź stronie


Szwagier90

Pomocna odpowiedź

Ok przyjrzę się temu. Nigdy to się wcześniej nie zdarzało. Głosy zaraz usunę 🙂

Być może nie masz zabezpieczenia dot, kilkukrotnego szybkiego wysłania formularza.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Problem z cytowaniem postów zawierających obrazek.

Np. cytując post https://www.forbot.pl/forum/postlink/57925.htm#57925

otrzymuję:

[quote="Mabog10"]Zamieszczam schemat po uwzględnieniu porad [b]marek1707[/b]

Jeszcze mam pytanie, jak dobrać wartość tego rezystora do masy bramki?

[b]marek1707[/b] masz dużą wiedzę, nie wszystko co piszesz od razu do mnie trafia, ale na pewno masz rację i warto słuchać Twoich porad.

P.S. Jak widać na schemacie odłączyłem jeden z silników od uc, ponieważ jest to silnik pompujący powietrze pod pojazd i on musi chodzić non stop (będzie załączany ręcznie)

[url=http://www.forbot.pl/forum/upload_img/obrazki/IMG_4f0f38f92151e159.png][url=http://www.forbot.pl/forum/upload_img/miniaturki/IMG_4f0f38f92151e159.png]Obrazek[/url][/url][/quote]

a rezultat jest taki:

Zamieszczam schemat po uwzględnieniu porad marek1707

Jeszcze mam pytanie, jak dobrać wartość tego rezystora do masy bramki?

marek1707 masz dużą wiedzę, nie wszystko co piszesz od razu do mnie trafia, ale na pewno masz rację i warto słuchać Twoich porad.

P.S. Jak widać na schemacie odłączyłem jeden z silników od uc, ponieważ jest to silnik pompujący powietrze pod pojazd i on musi chodzić non stop (będzie załączany ręcznie)

Obrazek

Link do komentarza
Share on other sites

dondu, to powinno być eliminowane przez klucze w tablach MySQL. Robiłem małe testy, ale nie udało mi się wysłać takiego podwójnego głosu. Na razie monitoruję sprawę "ręcznie".

Co do drugiej sprawy to zerknę, ale nie obiecują bo to pewnie siedzi dość głęboko i założenia miało być jakiś zabezpieczeniem 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

To nie jest jakimś większym problemem, bo cytowanie z rysunkiem jest rzadkością. Ja to robię czasami wobec nowych użytkowników, bo często gdy się im zwróci na jakie błędy uwagę, to usuwają schemat i wstawiają nowy, co zaburza ciągłość dyskusji w temacie, a to ważne dla tych co temat będą czytać w przyszłości.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Co do pomnożonych ocen, oddałem ocenę dla robota, później w "nieprzeczytanych" pojawił mi się post z tego tematu, wszedłem na niego i okno z ocenami wyświetliło się ponownie.

Link do komentarza
Share on other sites

W ogóle ten skrypt przyjmuje nawet liczby niecałkowite jako parametr - np koło z 34,5 czarnymi polami - teoretycznie się da, ale dla enkoderów trochę średnie rozwiązanie.

Link do komentarza
Share on other sites

Poniższa lista przedstawia skrócone opisy wszystkich robotów opublikowany na diodzie. Jeśli chcesz zobaczyć tutaj swoją konstrukcję musisz opisać ją w dziale Nasze sukcesy. Aktualnie na liście znajduje się : 204 robotów, podzielonych na 10 kategorii.

Nie powinno być zmieniona nazwa forum?

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy dobry temat ale nie chciałem zakładać nowego.

Dla czego zniknął artykuł "Czujniki TCRT5000" mimo że nadal widnieje na stronie głównej ?

O.. 🤯 jak pisałem tego posta jeszcze był na stronie głównej, teraz już go nie ma ?

Link do komentarza
Share on other sites

BlackJack, to się nazywa szybka reakcja 🙂

A tak na serio to po prostu czyściłem artykuły ze "śmieci", ten wspomniany to było praktycznie kilka zdań + zdjęcie. Zrobiłem to już dawno (kilka miesięcy temu), musiałeś mieć starą wersję menu na portalu w cache przeglądarki 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.