Skocz do zawartości

Polska edycja inicjatywy "Big Box of Parts"?


Chumanista

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Kwadrans zajęło mi wyjęcie wszystkiego i poukładanie do przejrzenia 😉

[ Dodano: 20-11-2015, 14:11 ]

Ogólnie byłbym już gotowy do posłania paczki dalej, ale jest niewielka szansa, że po pracy dziś zdążę z nią obrócić, więc możliwe, że dopiero w poniedziałek. Zobaczę co da się zrobić.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Generalnie paczkę mogłem już wysłać w piątek ale zabrakło w niej jednego elementu. Kartki.

Dziś urwałem się z pracy by zrobić rajd po pocztach i okolicznych sklepach. Wszędzie Jezuski albo kwiatki 😃 Dopiero w 5, ostatnim sklepie udało się, uff.

Dalej wydawało się, że będzie z górki. Po pracy biegiem z paczką pod pachą, a pani w okienku mnie informuje, że jest zawalona pracą i nie przyjmie mi paczki. Po drobnych przepychankach poprosiłem o numer do przełożonego, parę minut czekania, pani raczyła odebrać, stwierdziła, że "klient jest najważniejszy" i 5s później zadzwoniła do pani z okienka, by jednak paczkę przyjęła. Pani podziękowała za telefon do przełożonej, bo to w sumie nie jej wina, że 20 minut przed końcem pracy dostaje od listonosza 50 zwrotów do wpisania. Tuż po mnie przybył inny pan z paczką, ale odszedł z kwitkiem. Nie był tak zdeterminowany 😉

Tak czy siak, udało się. Śledzenie.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.