KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Dotrzyj skutecznie do użytkowników języka angielskiego

Dotrzyj skutecznie do użytkowników języka angielskiego

Podróże, edukacja, rozwój, projekty badawcze, publikacje, media i social media, praca, sprzedaż, życie prywatne. Wszystkie te słowa są niczym klucze otwierające drzwi do wielu światów.

Każdy z nich jest inny, na swój sposób czarujący i piękny, ale posiadający własny zestaw jakiś reguł opisujących to, w jaki sposób on funkcjonuje.

Artykuł sponsorowany

Kiedy raz jeszcze przebiegniemy wzrokiem po powyższych słowach, które symbolizują określone przestrzenie w naszej rzeczywistości uzmysłowimy sobie, że angielski jest dziś językiem, który daje realny „dostęp” do tak wielu przestrzeni.

Dotrzyj do użytkowników języka angielskiego

Klasyfikacja najbardziej popularnych języków świata przeprowadzona przez Ethnologue pokazała, że angielski ma 379 milionów użytkowników ojczystych. Według danych zamieszczonych na Internet World Stats w 2019 roku światowa populacja użytkowników tego języka wynosiła 1 485 300 217, a aż 74,4% z tych osób było użytkownikami Internetu (mowa tu o 1 105 919 154 ludzi).

Czy widzisz w tych liczbach możliwości dla Ciebie i Twojej firmy?

Mając z tyłu głowy słowa Braiana Tracy’ego, który zawsze powtarza, że jeśli czegoś się chce, po prostu trzeba zacząć działać w tej chwili, po prostu działaj! Nieocenioną pomocą w realizacji postawionego przez Ciebie celu będzie profesjonalne tłumaczenie języka angielskiego.

Skorzystaj z mocy i siły angielskiego

Nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem literatury na pewno kojarzysz pisarza, który nazywa się Haruki Murakami. Ten jeden z najbardziej znanych dziś japońskich pisarzy nie zaistniałby w świadomości milionów czytelników na całym świecie, gdyby pewnego dnia nie podjął decyzji o tym, że jego książki będą tłumaczone na angielski.

Dlaczego Ci o nim wspominamy?

To znakomity przykład na ukazanie siły i mocy angielskiego, a także tłumaczeń. To dzięki nim otworzyły się dla Japończyka drzwi do publiczności międzynarodowej. Dlaczego nie miałbyś i Ty skorzystać z dotarcia do ludzi żyjących w różnych miejscach na Ziemi, i to z pomocą jednego angielskiego?

Moc jest z Tobą - zapachniało „Gwiezdnymi wojnami”, ale teraz prosilibyśmy Cię o wysłuchanie innej historii. Marek jest przed czterdziestką, ma wspaniałą rodzinę i uważa się za szczęśliwego i spełnionego człowieka. Dziesięć lat temu mężczyzna miał sprawnie funkcjonującą firmę, która działała nie tylko w Polsce, ale i na kilkunastu rynkach w Europie i na świecie. Pewnego dnia pan Marek obudził się z myślą, że skoro idzie mu dobrze, ma już doświadczenie i wiedzę w robieniu interesów poza ojczyzną może przyszedł czas, aby wskoczyć na zupełnie inny, wyższy poziom.

Co pomyślał natychmiast wdrożył w życie. Stwierdził, że głównym obszarem jego działania, tym, który ma mu przynieść większe zasięgi będzie Internet. Wiedział jednak, iż musi stworzyć świetny content na oficjalną stronę internetową i zadbać o najróżniejsze sprawy zw. z reklamą i marketingiem w sieci.

Miał już ekspertów w różnych dziedzinach i nauczony doświadczeniem zdawał sobie sprawę, że do osoby z innego państwa, kultury i posługującej się innym językiem nie można mówić jak do Polki czy Polaka. Stąd zatrudnił profesjonalnych tłumaczy, których wiedza i umiejętności pozwoliły mu „zbliżyć się” do użytkowników mówiących po angielsku. To był strzał w dziesiątkę.

Zawodowy tłumacz to ktoś, kto pomaga Ci pokonać wszystkie bariery i granice. Z jego wsparciem podchodzisz możliwie najbliżej Twojego odbiorcy docelowego – jesteś nie tylko zrozumiany, ale i bardziej przekonujący, w efekcie skuteczniejszy w tym, co robisz.

– podkreśla Tomasz Muszyński, właściciel biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Wybieraj zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami

Profesjonalne tłumaczenia języka angielskiego to jeden z najważniejszych kroków do tego, aby zrealizować swój cel, mieć wsparcie w potrzebie, rozwiązać problem, szybciej rozwijać się czy osiągnąć sukces. Ale… Student aplikujący na studia do Londynu ma inny cel od prawnika pragnącego dostać wymarzoną posadę w Nowym Jorku czy firmy marzącej o zwiększeniu zasięgów na świecie wśród użytkowników angielskiego.

Dlaczego Ci o tym mówimy?

To Twoja potrzeba powinna i musi wyznaczać kierunek poszukiwań. Pamiętaj, tłumacze to także ludzie, wśród których znajdziesz przedstawicieli wielu specjalizacji. Są freelancerzy i firmy specjalizujące się w np.: prawie, medycynie, IT, ale i w literaturze, ekologii czy nawet takie mające bardzo wyśrubowany profil i zajmujące się wyłącznie umowami i kontraktami.

Zapytaj więc: do czego potrzebne jest mi tłumaczenie? Wypisz wszystkie najważniejsze rzeczy, które ma dla Ciebie spełnić dostawca usługi. Dopiero potem szukaj. Angielski to możliwości, wykorzystaj to!

Mamy ponad 27 tysięcy zadowolonych klientów. Dla nas to powód do domu, dla Ciebie informacja o jakości usługi. Co więcej, to jeden z najważniejszych obecnie wyznaczników tego, czy ktoś naprawdę dobrze robi to, czym się zajmuje. Przy tym nigdy a to nigdy nie zapominaj przyjrzeć się doświadczeniu i kompetencjom tłumaczy – to Ci ludzie tworzą usługę, przejrzyj portfolio. Jeśli wszystkie te elementy dadzą obraz usługi spełniającej Twoje wymagania, to właśnie te profesjonalne tłumaczenia języka angielskiego są dla Ciebie.

– mówi Tomasz Muszyński z firmy SUPERTŁUMACZ®, biura tłumaczeń, realizującego tłumaczenia na angielski - więcej na https://supertlumacz.pl/tlumaczenia-angielski/

Artykuł sponsorowany

artykuł, sponsorowany, wpis