KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Tajemnice szybkiego i stabilnego hostingu w LH.pl

LH.pl to zespół architektów systemów, Administratorów Linux, Windows, DevOpsów, a także sprawny i pomocny support oraz dopasowujący usługi do potrzeb Klientów dział handlowy. Od ponad 15 lat dostarczamy stabilne i nowoczesne usługi hostingowe oraz rozwiązania cloud o wysokiej dostępności. 

Wybierając najlepsze data center w Polsce

Cała nasza infrastruktura zlokalizowana jest w Polsce - w najnowocześniejszym i bezpiecznym centrum danych ATMAN i NETIA w Warszawie. Dywersyfikacja lokalizacji serwerowni to jednak nie wszystko. W LH.pl korzystamy z 4 dedykowanych łącz od niezależnych operatorów: Netia, Exatel, ATMAN, Thinx, osiągając sumaryczną przepustowość 20 Gbit/s

Dbając o szybki i wydajny sprzęt 

Mocne serwery w LH.pl konstruujemy dzięki sprzętowi serwerowemu firmy DELL oraz SuperMicro. Do serwerów montujemy tylko najbardziej wydajne procesory serwerowe Intel Xeon E5 v4 i Xeon Silver oraz AMD EPYC 7451. Nie pozwalamy stronom działać na wolnych dyskach - infrastruktura oparta jest o dyski SSD i  NVMe.

Konstruując infrastrukturę wysokiej dostępności 

Stabilność działania usług LH.pl osiągamy dzięki konstrukcji serwerów w konwencji High Availability. Nawet w obliczu awarii sprzętowej jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość świadczonych usług. Pomagają nam w tym między innymi redundantne routery i switche.

Dzięki temu nasze rozwiązania są chętnie wybierane przez twórców i właścicieli sklepów internetowych. Specjalizujemy się we wspieraniu e-commerce, dostarczając niezawodne serwery, sprzyjające osiąganiu świetnych wyników konwersji, między innymi w Magento 2. Naszą ofertę znajdziesz na stronie LH.pl.

Wpis gościnny od LH.pl