KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Produkty POLOLU w ofercie TME

Produkty POLOLU w ofercie TME

Produkty firmy Pololu, producenta modułów elektronicznych oraz elementów mechanicznych do robotów dostępne w ofercie TME!

Ponad 250 najpopularniejszych produktów do budowy robotów dostępnych na magazynie!

Transfer Multisort Elektronik dodało do swojej oferty produkty firmy Pololu, która specjalizuje się w uniwersalnych modułach elektronicznych oraz elementach mechanicznych wykorzystywanych m.in. do budowy robotów. W ofercie znalazły się produkty najpopularniejsze wśród konstruktorów hobbystów.

TME jest pierwszą firmą posiadającą w swojej ofercie części do budowy robotów oraz prawie 130 000 innych produktów elektronicznych!

Oferta

Szczególnie popularne moduły zasilające składają się z przetwornic step-up/step-down i pozwalają na uzyskanie napięć wyjściowych z zakresu 1.8-15V. Charakteryzują się również małymi wymiarami.

Firma Pololu zajmuje się również mikronapędami, dlatego oferta TME została wzbogacona o ponad 70 małych silników z przekładniami, dedykowane koła oraz mocowania. Całość asortymentu uzupełniają modułowe sterowniki silników.

Do budowy prototypów i robotów polecamy również szeroką gamę modułów czujników m.in. akcelerometrów, żyroskopów oraz czujników odległości.

Duża uniwersalność oraz staranne wykonanie sprawiają, że produkty Pololu znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach elektronicznych, nie tylko robotach. Całą ofertę Pololu można znaleźć w nowej kategorii asortymentowej w TME: Robotyka.

moduły, pololu, robotyka, TME

Trwa ładowanie komentarzy...