KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Robotic Tournament – Rybnik, 17.03.2018

Robotic Tournament – Rybnik, 17.03.2018

Zapraszamy wszystkich na jubileuszową, dziesiątą edycję Międzynarodowego Turnieju Robotów Robotic Tournament.

Konkurs odbędzie się 17 marca, w budynku Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku przy ulicy Kościuszki 5.

Robotic Tournament to zawody z wieloletnią tradycją! Z okazji dziesiątej edycji organizatorzy zapowiadają rozszerzenie programu zawodów do 14 konkurencji. W tym roku uczestnicy będą mogli przetestować swoje konstrukcje w kategoriach: NanoSumo, MicroSumo, MiniSumo, Sumo, LineFollower, LineFollower Enhanced, MicroMouse, Freestyle oraz RoboDragRace.

Dla konstruktorów robotów z klocków LEGO przewidziano osobne konkurencje: LineFollower for LEGO, MiniSumo for LEGO, Sumo for LEGO, LineFollower Enhanced for LEGO i RoboDragRace for LEGO.

Plakat zawodów.

Plakat zawodów.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji Robotic Tournament, zarówno w roli uczestników, jak i widzów. Dla tych którzy chcieliby zobaczyć jak wyglądają takie zawody dostępny jest pełny zapis transmisji zawodów z ubiegłego roku:

Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzanie strony zawodów, gdzie można znaleźć więcej informacji.  Wszyscy zawodnicy proszeni są o dokonanie rejestracji przez formularz (rejestracja trwa do 12 marca).

roboty, rybnik, zawody, zst

Trwa ładowanie komentarzy...