KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Turniej Robotyki Amatorskiej o Puchar IMPERIUM TECHNIKI

Turniej Robotyki Amatorskiej o Puchar IMPERIUM TECHNIKI

Już w sobotę, 24 października 2015, zapraszamy wszystkich miłośników klocków LEGO, robotów i majsterkowania na Turniej Robotyki Amatorskiej o Puchar IMPERIUM TECHNIKI.

Impreza skierowana jest do młodzieży szkolnej w wieku od 10 do 17 lat.

Do startu w zawodach zapraszamy zarówno tych, którzy samodzielnie budują swoje roboty, jak i tych, którzy nie mieli styczności z robotyką – dla nich mamy specjalną konkurencję: Manual Challenge. W tej konkurencji należy pokonać tor przeszkód zdalnie sterowanym robotem. Trzech zawodników którzy zrobią to najszybciej stanie na podium i wygra ciekawe nagrody.

IP_plakat_turniej_v2

Zawodników, którzy potrafią zbudować swojego robota w domu zapraszamy do wzięcia udziału w kategoriach: LEGO sumo, Line Follower, Square War oraz Freestyle. Do wygrania m.in. dron, narzędzia dla majsterkowiczów czy akcesoria komputerowe.

Oprócz wymienionych konkurencji w harmonogramie są jeszcze dwie: Creative Robo Master oraz Code Trip. Opisy poszczególnych konkurencji na stronie internetowej zawodów.

https://www.youtube.com/watch?v=-DmXzWxzUBs

W trakcie trwania turnieju publiczność, w drodze głosowania, wybierze konstrukcję robota, której autor otrzyma Nagrodę Publiczności. Zaczynamy o godzinie 10:00 w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia.

https://www.youtube.com/watch?v=6pTw8YC9Cfw

Partnerem turnieju jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK Mielec. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Podkarpacki Kurator Oświaty.

Wiadomość przesłana przez organizatorów.

konkurs, lego, rzeszów, zawody

Trwa ładowanie komentarzy...