Rejestracja zestawów do kursów FORBOTa

Rejestracja zestawów do kursów FORBOTa

Posiadasz dowolny zestaw do naszego kursu? Zarejestruj go teraz podając unikalny kod, który znajdziesz na dołączonej ulotce!

Dzięki temu potwierdzisz oryginalność zestawu, otrzymasz szybszą pomoc na forum i zyskasz dostęp do materiałów dodatkowych.

Dlaczego warto zarejestrować zestaw?

Wszystkie obecnie sprzedawane zestawy do naszych kursów posiadają unikalne kody, które pozwalają na rejestrację zestawów w specjalnym systemie. Dzięki rejestracji:

 • potwierdzisz oryginalność zestawu oraz wszystkich jego elementów,
 • otrzymasz priorytetowe wsparcie na forum (szybciej odpowiemy na Twoje pytania),
 • będziesz mógł za darmo pobrać zestaw ściąg z elektroniki, które ułatwią naukę,
 • otrzymasz informacje o dodatkowych artykułach, rabatach oraz aktualizacjach kursów.

Jak zarejestrować zestaw?

W celu rejestracji zestawu wykonaj następujące kroki:

 • Krok 1: Otwórz zestaw z elementami elektronicznymi.
 • Krok 2: Wyciągnij ulotkę z kodem (szukaj jej na na wierzchu lub na spodzie zestawu).
 • Krok 3: Wejdź na stronę podaną na ulotce i wykorzystaj kod.

Wewnątrz wszystkich aktualnie sprzedawanych zestawów FORBOTa znaleźć można ulotki z unikalnymi kodami oraz dokładnymi instrukcjami dalszego postępowania. Ulotka z kodem wygląda następująco:

Po odnalezieniu ulotki należy wejść na stronę do rejestracji (jej adres podany jest na ulotce) oraz wpisać kod w odpowiednie pole formularza. Całość zajmuje mniej niż minutę!

Jak długo ważne są kody? Kiedy dokonać rejestracji?

Kody są ważne 14 dni od zakupu*. Nie czekaj i zarejestruj zestaw natychmiast po otrzymaniu przesyłki. Zrób to, nawet jeśli nie masz zamiaru od razu wykonywać ćwiczeń. Po rejestracji wszystkie przywileje będą przypisane do Twojego konta na stałe.

Nie wiesz czy Twój kod jest jeszcze ważny? Po prostu spróbuj dokonać rejestracji zgodnie z instrukcjami na ulotce. Podaj wszystkie dane i zatwierdź formularz. Jeśli kod będzie przeterminowany to zobaczysz stosowny komunikat, a Twoje dane zostaną przekazane do ręcznej weryfikacji.

Co jeśli w zestawie nie było ulotki z kodem?

Jeśli uważasz, że w Twoim zestawie nie ma kodu to wykonaj następujące kroki:

 • Krok 1: Sprawdź czy na opakowaniu znajduje się logo widoczne poniżej. W zależności od wersji zestawu może ono być nadrukowane lub naklejone na karton lub plastikowy kuferek.

 • Krok 2: Jeśli na opakowaniu nie ma logo tzn., że to nie jest nasz produkt i nie podlega rejestracji.
 • Krok 3: Jeśli na opakowaniu jest logo to sprawdź dokładnie zestaw. Ulotka może znajdować się na samej górze lub na dnie. Może została wyciągnięta z zestawu na samym początku i odłożona?
 • Krok 4: Jeśli zestaw posiada powyższe logo, a ulotka nie została odnaleziona to skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego w celu wygenerowania nowego kodu.

Jeśli ulotki z kodem faktycznie nie było to wystarczy wypełnić poniższy formularz. W pole "Adres email" wpisz adres, na który otrzymasz kod i dalszą instrukcję. Dodaj zdjęcie (jpg lub jpeg, do 5MB), na którym widać Twój zestaw z zewnątrz - musi być widoczne kolorowe logo FOROBTa na opakowaniu. W pole "Sprzedawca" wpisz nazwę sklepu, w którym dokonany był zakup oraz numer zamówienia.

  Z formularza mogą korzystać również osoby, które zakupiły zestawy przed wprowadzeniem rejestracji tj. przed listopadem 2016 roku. Formularz to jedyna droga do wysyłania zgłoszeń. Nie należy przesyłać zdjęć mailowo, na forum lub w komentarzach! 

  forbot, kursy, rejstracja, zestawy

  Trwa ładowanie komentarzy...