Rejestracja zestawów do kursów FORBOTa

Rejestracja zestawów do kursów FORBOTa

Posiadasz dowolny zestaw do naszego kursu? Zarejestruj go teraz podając unikalny kod, który znajdziesz na dołączonej do niego ulotce!

Dzięki temu potwierdzisz oryginalność zestawu, otrzymasz szybszą pomoc na forum i zyskasz dostęp do materiałów dodatkowych.

Wszystkie obecnie sprzedawane zestawy do naszych kursów posiadają unikalne kody, które pozwalają na rejestrację zestawów w specjalnym systemie. Dlaczego warto dokonać rejestracji?

  • Potwierdzisz oryginalność zestawu oraz wszystkich jego elementów.
  • Otrzymasz priorytetowe wsparcie na forum (szybciej odpowiemy na Twoje pytania).
  • Będziesz mógł za darmo pobrać zestaw ściąg z elektroniki, które ułatwią naukę.
  • Otrzymasz informacje o dodatkowych artykułach, rabatach oraz aktualizacjach kursów.

Jak zarejestrować zestaw?

Wewnątrz wszystkich aktualnie sprzedawanych zestawów FORBOTa znaleźć można ulotki z unikalnymi kodami oraz dokładnymi instrukcjami dalszego postępowania. Ulotka z kodem wygląda następująco:

Po odnalezieniu ulotki należy wejść na stronę do rejestracji (jej adres podany jest na ulotce) oraz wpisać kod w odpowiednie pole formularza. Cała operacja zajmuje mniej niż minutę! Dlatego warto dokonać rejestracji od razu - szczególnie, że kody są ważne jedynie 14 dni od zakupu.

Co jeśli w moim zestawie nie było ulotki z kodem?

Zacznij od dokładnego sprawdzenia zestawu. Ulotka może znajdować się na samej górze lub na dnie. Może przypadkiem wyciągnąłeś ją na samym początku i gdzieś odłożyłeś?

Jeśli ulotki z kodem faktycznie nie było to wystarczy wypełnić poniższy formularz. W pole "Adres email" wpisz adres, na który otrzymasz kod i dalszą instrukcję. Dodaj zdjęcie (jpg lub jpeg, do 5MB), na którym widać Twój zestaw z zewnątrz - musi być widoczne kolorowe logo FOROBTa na opakowaniu. W pole "Sprzedawca" wpisz nazwę sklepu, w którym dokonany był zakup oraz numer zamówienia.


Z formularza mogą korzystać również osoby, które zakupiły zestawy przed wprowadzeniem rejestracji tj. przed listopadem 2016 roku. Formularz to jedyna droga do wysyłania zgłoszeń. Nie należy przesyłać zdjęć mailowo, na forum lub w komentarzach! 

forbot, kursy, rejstracja, zestawy

Komentarze

Dodaj komentarz