KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Rejestracja zestawów do kursów Forbota

Rejestracja zestawów do kursów Forbota

Posiadasz dowolny zestaw do naszego kursu? Zarejestruj go teraz podając unikalny kod, który znajdziesz wewnątrz zestawu.

Dzięki temu potwierdzisz oryginalność zestawu, otrzymasz szybszą pomoc na forum i zyskasz dostęp do materiałów dodatkowych.

Dlaczego warto zarejestrować zestaw?

Wszystkie obecnie sprzedawane zestawy do naszych kursów posiadają unikalne kody, które pozwalają na rejestrację zestawów w specjalnym systemie. Dzięki rejestracji:

 • potwierdzisz oryginalność zestawu oraz wszystkich jego elementów,
 • otrzymasz priorytetowe wsparcie na forum (szybciej odpowiemy na Twoje pytania),
 • będziesz mógł za darmo pobrać zestaw ściąg z elektroniki, które ułatwią naukę,
 • otrzymasz informacje o dodatkowych artykułach, rabatach oraz aktualizacjach kursów,
 • zyskasz dostęp do quizów, dzięki którym sprawdzisz swoją wiedzę (a już wkrótce będziesz mógł otrzymać certyfikat potwierdzający naukę z naszego kursu).

Jak zarejestrować zestaw?

W celu rejestracji zestawu wykonaj następujące kroki:

 • Krok 1: Otwórz zestaw z elementami elektronicznymi.
 • Krok 2: Wyciągnij ulotkę z kodem (szukaj jej na na wierzchu lub na spodzie zestawu).
 • Krok 3: Wejdź na stronę podaną na ulotce, zaloguj się i wykorzystaj kod.

Przejdź do rejestracji »

Wewnątrz wszystkich aktualnie sprzedawanych zestawów Forbota znaleźć można ulotki z unikalnymi kodami oraz dokładnymi instrukcjami dalszego postępowania. Ulotka z kodem wygląda następująco:

Kiedy dokonać rejestracji?

Zarejestruj zestaw pierwszego dnia nauki z kursu. Dzięki temu od razu zyskasz dostęp do wszystkich przywilejów i dodatkowych materiałów.

Co jeśli w zestawie nie było ulotki z kodem?

Jeśli uważasz, że w Twoim zestawie nie ma kodu to wykonaj następujące kroki:

 • Krok 1: Sprawdź czy na opakowaniu znajduje się logo widoczne poniżej. W zależności od wersji zestawu może ono być nadrukowane lub naklejone na karton lub na plastikowy kuferek.

 • Krok 2: Jeśli na opakowaniu nie ma logo tzn., że to nie jest nasz produkt i nie podlega rejestracji.
 • Krok 3: Jeśli na opakowaniu jest logo to sprawdź dokładnie zestaw. Ulotka może znajdować się na samej górze lub na dnie. Może została wyciągnięta z zestawu na samym początku i odłożona?
 • Krok 4: Jeśli zestaw posiada powyższe logo, a ulotka nie została odnaleziona to skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego w celu wygenerowania nowego kodu.

Jeśli ulotki z kodem faktycznie nie było to wystarczy wypełnić poniższy formularz. W pole "Adres email" wpisz adres, na który otrzymasz kod i dalszą instrukcję. Dodaj zdjęcie (jpg lub jpeg, do 5 MB), na którym widać Twój zestaw z zewnątrz - musi być widoczne kolorowe logo Forbota na opakowaniu. W pole "Sprzedawca" wpisz nazwę sklepu, w którym dokonany był zakup oraz opcjonalnie numer zamówienia.

  Z formularza mogą korzystać również osoby, które zakupiły zestawy przed wprowadzeniem rejestracji tj. przed listopadem 2016 roku. Formularz to jedyna droga do wysyłania zgłoszeń. Nie należy przesyłać zdjęć mailowo, na forum lub w komentarzach! 

  forbot, kursy, rejstracja, zestawy

  Trwa ładowanie komentarzy...