KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #12 – Mój robot

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #12 – Mój robot

Zgodnie z rozpoczętym cyklem pora na kolejne zadanie konkursowe. Niestety, tym razem będzie to już ostatnia okazja na Proxxona FBS 240/E.

Dziś rusza kolejne zadanie, a właściwie kolejna edycja zadania, które rozgrywane było wcześniej! Forbot od początku związany był z robotyką. Dlatego ostatnia edycja konkursu dedykowana jest dla konstruktorów robotów.

Osoby, które nie wiedzą o co chodzi odsyłam do wcześniejszego artykułu. Wszystkich innych zachęcam do przesyłania zgłoszeń do XII edycji konkursu. Tym razem harmonogram wygląda następująco:

 1. 1 lutego, start konkurs
 2. 29 lutego, ostatni dzień zgłaszania swoich prac
 3. 1 marca, start ankiety
 4. 7 marca, koniec ankiety, wyniki
 5. do 20 marca, wysyłka nagrody

Temat zadania: Mój robot

W tym miesiącu czekamy, po raz trzeci, na opisy robotów. Dowolna konstrukcja pasująca tematycznie do Forbota będzie odpowiednia. Na pewno każdy z Was znajdzie na półce niejednego robota, który nie został jeszcze tutaj opisany. Każda konstrukcja będzie traktowana jako osobne zgłoszenie. Sprawdź recenzje Proxxona FBS 240/E, którego możesz wygrać w tym konkursie!

Nagroda

Nagroda - Proxxonów FBS 240/E

Aby wziąć udział w zadaniu, należy w odpowiednim dziale forum opisać swojego robota, który nie był wcześniej opisywany na Forbocie. Wpis taki powinien zawierać kilka zdjęć oraz opis słowny. Publikacja schematów oraz kodów programów nie jest konieczna!

Następnie wpis taki należy zgłosić w komentarzu do tego artykułu. Jako zgłoszenie uznany zostaje link do tematu + 2-3 zdania opisu. Do konkursu można zgłaszać konstrukcje, które pojawiły się na Forbocie tylko po 01.02.2016!

Sponsorem głównym nagród jest właściciel sklepu ŚwiatNarzędzi.pl

logo_swiat_narzedzi

Sponsorem jest również Polski przedstawiciel Proxxona, firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna)

logo_proxxon_800

Regulamin zadania

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu FORBOT.pl (zwany dalej organizatorem), który zajmuje się wyłącznie: określeniem tematyki prac konkursowych, wyznaczeniem miejsca do publikowania artykułów oraz przeprowadzeniem głosowania wyłaniającego autorów najlepszych prac.
 2. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez firmy niezwiązane z organizatorem, organizator podejmuje się jedynie umożliwienia przekazania nagród do zwycięzców.
 3. W konkursie udział wezmą jedynie zgłoszenia w formie opisów robotów umieszczone w powyżej sprecyzowanej kategorii forum. Konieczne jest również zgłoszenie opisu do konkursu w komentarzu do niniejszej strony.
 4. Udział w konkursie możecie wziąć każdy użytkownik serwisu FORBOT.pl, w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna prawnego, która będzie weryfikowana w przypadku wygrania danego zadania przez osobę niepełnoletnią.
 5. Zwycięzca wyłoniony zostanie w publicznej, 7-dniowej ankiecie, która będzie dostępna dla wszystkich czytelników serwisu. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia głosów, które będą zdobyte w nieuczciwy sposób (np.: poprzez tworzenie sztucznych kont lub oferowanie korzyści innym osobom za oddanie głosu na własne zgłoszenie).
 6. Sytuacje niejasne oraz nieopisane w niniejszym regulaminie będą wyjaśniane publicznie przez organizatora konkursu.

Nie chcesz przegapić kolejnych zadań oraz wyników? Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach!

konkurs, konkursProxxon, proxxon, roboty

Trwa ładowanie komentarzy...