KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #6 – Mój projekt

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #6 – Mój projekt

Zgodnie z rozpoczętym cyklem nadszedł czas na kolejne zadanie. Stawka jest wysoka, bo w wasze ręce może trafić jeszcze kilka  Proxxonów.

To już 6 edycja naszej zabawy, więc jesteśmy na półmetku! Dziś rusza następne zadanie, czyli okazja do zdobycia kolejnej szlifierko-wiertarki!

Osoby, które nie wiedzą o co chodzi, odsyłam do wcześniejszego artykułu. Wszystkich innych zachęcam do przesyłania zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu. Harmonogram wygląda jak poniżej:

 1. 1 sierpnia, start konkurs
 2. 31 sierpnia, ostatni dzień zgłaszania prac
 3. 1 września, start ankiety
 4. 7 września, koniec ankiety, wyniki
 5. do 15 września, wysyłka nagrody

 

Temat zadania: Mój projekt

Pewnie nie wszyscy pamiętają, że na naszym forum jest dział dedykowany osobom, które chcą opisać swoje projekty (niebędące robotami). Kolejnym zadaniem chce zachęcić Was do opisania projektów, które do tej pory nie pojawiły się na Forbocie. W dziale tym dozwolone są te projekty, które chociaż w minimalnym stopniu wiążą się z robotyką. Polecam poświęcić kilka minut na zapoznanie się z przykładowymi opisami. Jeśli macie wątpliwości czy Wasz projekt nadaje się do konkursu zapytajcie w komentarzu do tego artykułu!

W konkursie udział wezmą jedynie projekty zgłoszone do konkursu. Za zgłoszenie uznany zostanie komentarz do tego wpisu zawierający 2-3 zdania opisu projektu oraz link do opisu.

 Sprawdź recenzje Proxxona FBS 240/E, którego możesz wygrać w tym konkursie!

Nagroda

Nagroda - Proxxonów FBS 240/E

Sponsorem głównym nagród jest właściciel sklepu ŚwiatNarzędzi.pl

logo_swiat_narzedzi

Sponsorem jest również Polski przedstawiciel Proxxona, firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna)

logo_proxxon_800

Regulamin zadania

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu FORBOT.pl (zwany dalej organizatorem), który zajmuje się wyłącznie: określeniem tematyki prac konkursowych, wyznaczeniem miejsca do publikowania artykułów oraz przeprowadzeniem głosowania wyłaniającego autorów najlepszych prac.
 2. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez firmy niezwiązane z organizatorem, organizator podejmuje się jedynie umożliwienia przekazania nagród do zwycięzców.
 3. W konkursie udział wezmą jedynie zgłoszenia spełniające wszystkie wytyczne opisane w niniejszym artykule.
 4. Udział w konkursie możecie wziąć każdy użytkownik serwisu FORBOT.pl, w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna prawnego, która będzie weryfikowana w przypadku wygrania danego zadania przez osobę niepełnoletnią.
 5. Zwycięzca wyłoniony zostanie w publicznej, 7-dniowej ankiecie, która będzie dostępna dla wszystkich czytelników serwisu. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia głosów, które będą zdobyte w nieuczciwy sposób (np.: poprzez tworzenie sztucznych kont lub oferowanie korzyści innym osobom za oddanie głosu na własne zgłoszenie).
 6. Sytuacje niejasne oraz nieopisane w niniejszym regulaminie będą wyjaśniane publicznie przez organizatora konkursu.

Nie chcesz przegapić kolejnych zadań oraz wyników? Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach!

diy, konkursProxxon, narzędzia, projekty, proxxon

Trwa ładowanie komentarzy...