KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #9 – Wyzwanie Forbota

Zdobądź Proxxona FBS 240/E – #9 – Wyzwanie Forbota

Zgodnie z rozpoczętym cyklem pora na kolejne zadanie konkursowe. Stawka jest wysoka, bo do rozdania łącznie jest 12  Proxxonów FBS 240/E.

Dziś rusza kolejne zadanie. Aby wziąć udział w tej edycji należy wykorzystać posiadanego już robota i wykonać nim pewne zadanie.

Osoby, które nie wiedzą o co chodzi odsyłam do wcześniejszego artykułu. Wszystkich innych zachęcam do przesyłania zgłoszeń do IX edycji konkursu. Tym razem harmonogram wygląda następująco:

 1. 1 listopada, start konkurs
 2. 30 listopada, ostatni dzień zgłaszania swoich prac
 3. 1 grudnia, start ankiety
 4. 7 grudnia, koniec ankiety, wyniki
 5. do 15 grudnia, wysyłka nagrody

Temat zadania: Wyzwanie Forbota

W tym miesiącu możecie zbudować nowego robota lub wykorzystać już posiadanego. Liczy się tylko efekt końcowy! Do wybranej przez siebie konstrukcji musicie zamocować pisak lub długopis, a następnie zaprogramować robota tak, aby na podłożu napisał słowo FORBOT. Oczywiście nie trzeba implementować mechanizmu do odrywania pisaka. Nie narzucam również wielkości napisu. Może mieścić się on na kartce formatu A4, a równie dobrze możecie wykorzystać do tego brystol.

Zadanie może być wykonane za pomocą własnoręcznie zbudowanych robotów mobilnych lub manipulatorów. Do konkursu nie można zgłosić ploterów, drukarek 3D, ani maszyn CNC!

Nagroda

Nagroda - Proxxonów FBS 240/E

Aby wziąć udział w zadaniu należy w komentarzu do tego wpisu umieścić film (link do youtube), na którym widać proces powstawania napisu! Do tego konieczne są minimum 2 zdjęcia. Jedno, które przedstawia napis oraz drugie z widocznym pisakiem przymocowanym do robota. Pamiętajcie, że zwycięzcę wyłoni ankieta, postarajcie się, aby Wasz robot wyróżniał się z tłumu!

Sponsorem głównym nagród jest właściciel sklepu ŚwiatNarzędzi.pl

logo_swiat_narzedzi

Sponsorem jest również Polski przedstawiciel Proxxona, firma "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej "Lange Łukaszuk" Spółka jawna)

logo_proxxon_800

Regulamin zadania

 1. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu FORBOT.pl (zwany dalej organizatorem), który zajmuje się wyłącznie: określeniem tematyki prac konkursowych, wyznaczeniem miejsca do publikowania artykułów oraz przeprowadzeniem głosowania wyłaniającego autorów najlepszych prac.
 2. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez firmy niezwiązane z organizatorem, organizator podejmuje się jedynie umożliwienia przekazania nagród do zwycięzców.
 3. W konkursie udział wezmą jedynie zgłoszenia w formie opisów robotów umieszczone w powyżej sprecyzowanej kategorii forum. Konieczne jest również zgłoszenie opisu do konkursu w komentarzu do niniejszej strony.
 4. Udział w konkursie możecie wziąć każdy użytkownik serwisu FORBOT.pl, w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna prawnego, która będzie weryfikowana w przypadku wygrania danego zadania przez osobę niepełnoletnią.
 5. Zwycięzca wyłoniony zostanie w publicznej, 7-dniowej ankiecie, która będzie dostępna dla wszystkich czytelników serwisu. Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia głosów, które będą zdobyte w nieuczciwy sposób (np.: poprzez tworzenie sztucznych kont lub oferowanie korzyści innym osobom za oddanie głosu na własne zgłoszenie).
 6. Sytuacje niejasne oraz nieopisane w niniejszym regulaminie będą wyjaśniane publicznie przez organizatora konkursu.

Nie chcesz przegapić kolejnych zadań oraz wyników? Skorzystaj z poniższego formularza i zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach!

forbot, konkurs, konkursProxxon, proxxon, zadanie

Trwa ładowanie komentarzy...