Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć wszystkim,

Mam na imię Maciek, mam 18 lat. Przede mną 3 klasa technikum na profilu teleinformatycznym. Niedawno dostałem w prezencie malinkę i spędzam na niej duzo czasu😀. Pierwszy raz mam do czynienia z maliną. Fajnie się ją obsługuje, polubiłem to urządzenie. Ćwiczę swoje umiejętności i pogłębiam wiedzę😀. Z podstawami elektroniki i elektrotechniki miałem juz do czynienia. Kursy również są ciekawe i pomocne.

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Cześć,
Na imię mi Dawid, lat 27. Chcę zrobić kurs podstawy (kto wie może arduino) tak po prostu dla siebie, żeby wiedzieć z czym co i dla czego (chociaż powierzchownie). Dzisiaj odebrałem elementy do kursu podstaw (plus i poziom 2) i powoli będę się uczył, testował, notował.
Pozdrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim,

Mam na imię Arek, rocznik 1970. Na forum przywiała mnie chęć zakupu lutownicy. Tą z kolei chciałem wykorzystać do naprawy żarówek, których mam całe pudełko. I tak natrafiłem na kurs elektroniki. Przerabiam go jeszcze na sucho ale materiały już są w drodze, kurs lutowania też. 

Elektronika zawsze była dla mnie jak magia. Teraz spróbuję sam pobawić się w magika:). Niczego nie planuję a jedynie chcę zobaczyć jak mi będzie szła nauka. Jestem bardzo w tym wszystkim zielony. Dawno, dawno temu w szkole, z cyny robiliśmy placki zamiast coś zlutować. Zakupy robiło się w Składnicy Harcerskiej a i tak nie zawsze wszystko działało. To był dramat. 

Zobaczymy czy to nie słomiany zapał? 

Pozdrawiam wszystkich i proszę w razie czego o wyrozumiałość.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Arkady witamy na naszym forum!

Miło widzieć kolejnego pasjonata elektroniki na forum, zachęcamy do wypowiadania się, a widzę że już to robisz w tematach związanych z kursami. Choć elektronika mocno się zmieniła, to wiele rzeczy, zwłaszcza podstaw pozostało bez zmian - fizyka i prawa które warto poznać akurat się nie zmieniły. Także nie masz co się obawiać, nie jest to aż taka "magia".

Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej, powodzenia w dalszej nauce! 😀

Link do komentarza
Share on other sites

@Rogal witam na forum! W takim razie powodzenia w nauce elektroniki - zestawy już masz, więc pozostaje życzyć determinacji do wykonania wszystkich ćwiczeń 😉

5 godzin temu, Rogal napisał:

Zawodowo zajmuję się lataniem samolotami.

Brzmi świetnie! Powiesz coś więcej? Czym latasz?

Link do komentarza
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich uczestników tej społeczności :) i niech słońce obdarza swoim blaskiem Was :) i wasze projekty oczywiście :) oby większość z Was zmieniła w sposób znaczący pozytywny dla wszystkich otaczający nas świat :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.