Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Cześć wszystkim, jestem Filip i mam 24 lata i studiuję na ASP. Zajmuję się sztuką interaktywną i robotyczną. Obecnie robię pracę dyplomową magisterską właśnie w ramach sztuki robotycznej. 🙂 Zawodowo zajmuję się programowaniem front-endowym i czasami sztuką.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Witam, mam 13 lat a elektroniką interesuję się od około 6 lat (choć na początku bawiłem się  w spalanie LED-ów).  Obecnie robię  roboty na IR, choć w przyszłości chcę robić również  i autonomiczne pojazdy.  Bardzo pomocny był kurs budowy  robotów.  Druga rzecz  która mnie interesuje to   "energetyka"  a dokładnie energia z paneli solarnych. Projekty zasilam właśnie z energii słonecznej.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć, mam na imię Tomek, mam 26 lat, elektroniką w sensie majsterkowania interesuję się od bardzo dawna (rozlutowywanie starych sprzętów elektronicznych, próby ożywienia wyjętych części ze złomu elektronicznego poprzez podłączenie napięcia np. do silników ze starych napędów wszelakiego rodzaju). Zainteresowanie w sensie chęci nauki elektroniki rozpoczęło się na studiach wraz z przedmiotem o systemach wbudowanych (Arduino itp.) które niestety było tylko przez jeden semestr. Przez jakiś czas zainteresowanie to poszło w zapomnienie, ale dziwnym trafem teraz zaskoczyło. Do tego stopnia, że zastanawiam się czy nie warto szukać jakiś szkół i podszkolić się w tej dziedzinie oficjalnie 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

@Electron witam na forum, cieszę się, że kursy są pomocne! Powodzenia, przy kolejnych projektach 🙂

@tomciog14 również witam na forum 😉 Chyba ciężko będzie Ci znaleźć metodę na "oficjalne" podszkolenie się z majsterkowania na Arduino, ale warto próbować. Najwięcej chyba zyskasz, jeśli po prostu będziesz działał samodzielnie i zajmiesz się tworzeniem ciekawych projektów.

Link do komentarza
Share on other sites

Hej 🙂 Mam na imię Mateusz, mam 27 lat, z wykształcenia jestem inżynierem, a z zawodu "przedsiębiorcą" xd Brzmi poważnie, a ogranicza się do prowadzenia 3 sklepów i to w branży spożywczej, więc z elektroniką nie mam styczności na co dzień. Poza tym do tej pory fizyka i wszelkie związane z nią tematy interesowały mnie, owszem, ale ich szersze rozumienie nigdy nie było mi potrzebne do szczęścia, zatem poza tym, że miałem fizykę oczywiście przed studiami oraz na studiach w mocno okrojonej wersji, nigdy tematu nie zgłębiałem. Na Forbot-a trafiłem, ponieważ od dawna kręci mnie modelarstwo, a niedawno stwierdziłem, że zajmę się bardziej realistycznymi modelami architektonicznymi - czyli oświetlenie, ruchome elementy itp. Do tej pory, jeśli już próbowałem coś robić w tym temacie, to na wyczucie i metodą prób i błędów. Tym razem postanowiłem, że zgłębię temat bardziej, na tyle, żeby mieć pewność, że praca nie pójdzie na marne i wszystko będzie działaćjak należy. Dlatego spotykamy się tutaj 🙂 Pozdrawiam!

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Pozdrawiam Wszystkich,

Mam na imię Marcin, lat 38. Do marca nie interesowałem się elektroniką ale kupiłem synowi (lat 12) zestaw podstawy elektroniki oraz arduino i sam zaraziłem się tym tematem. Na chwilę obecną jestem na ćwiczeniu 4 z podstaw arduino :)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, jestem nowy 🙂
Z elektroniką miałem do czynienia na poziomie bardzo amatorskim, dopiero teraz staram się nauczyć czegoś w tym temacie przy okazji próby realizacji projektu opartego na Arduino, które stało się motywatorem do poszerzenia wiedzy. Stąd też moja obecność na forum. Forum zacząłem przeglądać od jakiegoś czasu i podoba mi się kultura jaka tutaj panuje zatem witam wszystkich i pozdrawiam.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.