Skocz do zawartości
Treker

Zawody robotów T-BOT 2011

Pomocna odpowiedź

Ja jestem autorem (Grzegorz Kolbuch -> ten w białej koszulce i ze złamaną ręką 😃 ). Startowałem z robotem minisumo "Zergling". To były moje pierwsze zawody, w których brałem udział jako zawodnik i muszę powiedzieć ,że poszło mi bardzo słabo. W sumie to robota robiłem bardzo szybko, bo w około 2 tygodnie z przerwami i nie miałem też zbytnio czasu na programowanie. Jednak mimo tego bardzo mi się podobało i zebrałem cenne doświadczenie. Jak się wyrobię finansowo to zrobię coś od podstaw na zawody w Warszawie w kategorii minisumo.

Link do filmików (głównie SUMO jak na filmiku z YT).

http://www.sendspace.pl/file/f97f5f8e1fcacc6f9f0bc69

Gryf, dzięki już podpisałem link na Facebooku. Na stronie uzupełnię wieczorem.

Witamy na Diodzie 😉

Jeden z przejazdów finałowych Inferno:

Gdyby, nie ten element trasy (troche głupi moim zdaniem):

byłoby duuuuużo szybciej, a tak niestety przejazd dość przeciętny 🙂

I tutaj przejazd prawdziwej nowości w świecie polskich linefollowerów:

robot posiada turbinę, która dodatkowo dociska robota do podłoża - wyszło im to genialnie 🙂 respect!

Jeszcze takie pytanie ogólne do organizatorów, dlaczego dajecie dyplomy tylko z nazwą robota? 🙂 W końcu jakby nie patrzeć to nasza ciężka praca i fajnie byłoby zobaczyć swoje nazwisko na nim 😉

Jeszcze takie pytanie ogólne do organizatorów, dlaczego dajecie dyplomy tylko z nazwą robota? 🙂 W końcu jakby nie patrzeć to nasza ciężka praca i fajnie byłoby zobaczyć swoje nazwisko na nim 😉

Wypadałoby zapytać dlaczego wcale nie dają dyplomów, bo Wy też za 3 nie dostaliście dyplomu, a miło tak coś powiesić na ścianie...

Zamieszczam link do sporej ilości filmików walk minisumo nagrywanych przeze mnie. Jakby ktoś miał walki mojego robota "Zergling" (w szczególnośći moją ostatnią vs Sayonara2 to prosiłbym o udostępnienie). Poniżej wygląd robocika dla rozróżnienia 🙂

http://www.sendspace.pl/file/6c1754ac5e21ae6bb71428a

Gryf, mógłbyś wrzucić na inny serw? Bo nie pozwala mi pobrać z tego 🙂

Spoko. Czekam może ktoś nagrał moje zmagania na ringu... 😋😋

Rico i Black Hole, zadały sporo ran podczas próby ich zatrzymania. Już się śmiali że 2 ostatnie plastry zostały w Wałbrzychu.

To nie nasze roboty były takie agresywne tylko Konieczko. Trochę nas pokaleczył i to moja krew była na podłodze 🙂 Na następne zawody koniecznie muszę się wyposażyć w rękawice ochronne.

Sprawa z dyplomami w sumo. Było tylko 6 robotów i rozumiem organizatorów, że nie dawali nagród za drugie i trzecie miejsce ale to, że nie dali dyplomów było po prostu przykre.

Jeszcze sprawa nagród. Co można sobie wybrać za 2100zł w sklepie który ma w ofercie tylko 54 artykuły (z czego interesują mnie góra dwa)? (KD93 - wiem, palma mi odbija)

Jeszcze sprawa nagród. Co można sobie wybrać za 2100zł w sklepie który ma w ofercie tylko 54 artykuły

Wszystko co w ofercie ma TME... 😉

(KD93 - wiem, palma mi odbija)

No i widzisz, odczytałeś mojego posta złośliwie, a ja napisałem szczerą prawdę i nie o tobie.

Który to sklep jest?

[ Dodano: 25-01-2011, 18:25 ]

Pytam się, bo jeżeli to jest ARE to można "odzyskać" chociaż część nagrody i przeznaczyć ją na dowolne cele. Na ARE najdroższą rzeczą jest chyba lutownica za 270zł, można kupić ile wlezie tych lutownic i spróbować sprzedać na allegro po okazyjnych cenach.

Myślę, że jak byście kupili 2 kilo sharpów i sprzedawali w fajnych cenach to nikt by się nie obraził. Ponadto, jest też taka opcja:

http://www.are.net.pl/?id=products&cmd=9&pid=46

Zaopatrzcie się w dżilion atmeg i sprzedawajcie, chętnie skusiłbym się na m16 w fajnych cenach 🙂 LCD też używacie praktycznie w każdym projekcie, więc następna rzecz do listy. Ponadto, nie wiem, czy przypadkiem w sklepie ElectroPark nie możecie tego zrealizować, a oni za niedługo mają mieć rzeczy z pololu - więc możecie zrobić sobie zapas silniczków 😋

TIMONek, pewnie miałeś udanego sylwestra, ale te zawody były już w 2011 roku 🙂