Skocz do zawartości
Treker

Zawody robotów T-BOT 2011

Pomocna odpowiedź

W imieniu organizatorów zapraszam serdecznie do udziału w zawodach robotów "T-BOT 2011" organizowanych przez Wałbrzyskie Koło Robotyki. Zawody odbędą się w sobotę 22 Stycznia 2011 roku na terenie T-Parku. Tak jak rok temu będzie można rywalizować w 3 kategoriach: Linefollower, Minisumo oraz Freestyle.

Szczegółowe informacje na stronie zawodów: www.t-bot.wkr.hb.pl

Impreza została dodana do naszego kalendarza.

Dioda jest oficjalnym patronem medialnym zawodów.

logo_t-bot.2011.png

Czy ktoś z Warszawy się wybiera na zawody? Z chęcią bym się podłączył 😃.

Nowy linefollower bedzie juz gotowy 🙂?

Nowy linefollower bedzie juz gotowy 🙂?

Powinien być gotowy.

Nie za dużo tych turniejów? Jeszcze trochę to cały kalendarz będzie zapełniony 😉

Jak dla mnie to mogą być nawet co tydzień 😉 Poza tym T-BOT to nie jest całkiem nowa impreza.

Większość zainteresowanych o tym pewnie nie wie. Na stronie http://t-bot.wkr.hb.pl pojawiła się informacja:

Ze względu na prośby kilku osób, zdecydowaliśmy się wprowadzić nową kategorię rozgrywania zawodów, czyli jak w tytule będzie to Sumo. Kategoria ta odbędzie się tylko i wyłącznie, jeżeli do dnia 10 stycznia 2011 r. zarejestruje się co najmniej 10 robotów.

Także rejestrujcie się 🙂!

Uzyskaliśmy wsparcie finansowe na pierwsze nagrody. Dolnośląski Park Technologiczny "T-PARK", w którym odbywają się zawody, ufundował dwa oscyloskopy panelowe VPS10 o łącznej wartości 1400 zł. Burmistrz Szczawna Zdroju przeznaczył 1000 zł na nagrody. Spółka Energetyczna Turon S.A. zaproponowała wesprzeć nas w kwocie 2000 zł. Część pieniędzy zostanie przeznaczona na bony zakupowe w sklepie www.are.net.pl. Nadal trwają negocjacje z innymi potencjalnymi sponsorami, więc pula nagród może się zwiększyć !!

Komisja Sędziowska oficjalnie potwierdza uruchomienie kategorii Sumo na zawodach.

Zachęcamy do dalszej rejestracji !!

Ja mam pytanie odnośnie rejestracji - być może niepotrzebne, ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na nie - do kiedy ona trwa?

O kurcze 😃 nie wiem gdzie mi uciekła sprawa daty końca rejestracji, ale to już nie istotne. Dzisiaj ustaliliśmy, że rejestracja trwa do dnia zawodów 😋

kiper, a co z trasami do LF? kiedy można się ich spodziewać ?

Trasy do lfów będą zeszłoroczne, z tym że malowane a nie wyklejane taśmą. Jutro zrobie zdjęcie trasy eliminacyjnej i wrzucę na stronę zawodów 😉

Mała prośba do organizatorów: postarajcie się zabezpieczyć zewnętrzny obszar ringów do standard sumo tak, aby roboty po wyskoczeniu poza ring mogły się na czymś zatrzymać - by nie było tak, jak na ostatnich zawodach we Wrocławiu, gdzie czasem roboty wpadały w nogi (i pod nogi).

Najlepsze były by takie barierki (bądź coś w tym stylu) :

SumoChallenge 2010

Dobrze, że wspomniałeś o tym daroh. Podzielam Twoje zdanie 😉 Dlaa bezpieczeństwa publiczności, zawodników i robotów takie barierki powinny być standardem.