Skocz do zawartości

V edycja konkursu wakacyjnego


Treker

Pomocna odpowiedź

Co myślicie o tworzeniu dwustronnego pcb łatwym, domowym sposobem - metoda fotochemiczna przy użyciu folii światłoczułej.

Mógłbym machnąć taki artykulik.

No ja czymś takim byłbym zainteresowany, jeśli dasz radę to opisać - napisz

Link do komentarza
Share on other sites

Niedawno był na elektrodzie niezły opis, więc w sumie taki artykuł nie wiem czy nie byłby trochę duplikatem tamtego.

Może duplikatem to za mocne słowo, ale pewnie byłby mocno wzorowany na tamtym.

Link do komentarza
Share on other sites

Niedawno był na elektrodzie niezły opis, więc w sumie taki artykuł nie wiem czy nie byłby trochę duplikatem tamtego.

Może duplikatem to za mocne słowo, ale pewnie byłby mocno wzorowany na tamtym.

Na elektrodzie też był opis co do termotransferu 🙂

Myślę, że dokładne opisanie + zdjęcia co do każdej czynności mogło by się tu przydać. Dodatkowo znam bardzo ciekawy sposób, bez wiertania, aby zrobić dwustronne pcb.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Artykuły takie od zawsze niestety były wykluczone z tego konkursu. Jest to tematyka bardzo obszerna, znaleźć o niej można wiele książek oraz informacji w sieci. Celem tego konkursu jest tworzenie artykułów połączonych bliżej z robotyką.

Informacja na ten temat znajduje się w regulaminie konkursu, zachęcam do zapoznania się z nim.

Link do komentarza
Share on other sites

Niestety muszę ogłosić smutną wiadomość 😉

Szykowany przeze mnie artykuł z powodu kilku niesprzyjających faktów i zmianie decyzji co do formy nie powstanie tak szybko jak myślałem.

Szykowałem krótki kurs tworzenia aplikacji na androida, i możliwości zastosowania w robotyce. Jednak od początku miałem pod górkę... Najpierw zalanie jedynego urządzania z androidem jakie posiadałem, problem ze sprzętową częścią, teraz nadmiar dodatkowych prac związanych ze szkołą i zmiana formy kursu, która mam nadzieję wyjdzie na dobre. Artykuł z krótkiego tutorialu przerodził się w kompletny kurs od zera do średnio zaawansowanych programików, który jakby nie patrzeć zajmie mi sporo czasu... kurs zamierzam sumiennie i powoli tworzyć i opublikować, gdy go skończę, albo będzie na ukończeniu.. więc może się załapię na konkurs wakacyjny ... 2013 😉

Link do komentarza
Share on other sites

No szkoda. Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie. Został ostatni tydzień na publikację własnych prac. Chociaż z powodu małej ilości artykułów rozważam jeszcze możliwość przedłużenia konkursu.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.