Skocz do zawartości

Kurs elektroniki II - #13 - QUIZ, podsumowanie


Komentator

Pomocna odpowiedź

kurs_podstaw_elektroniki_mini_13.thumb.png.db0d0a39d9e37835e39e6f43f437cd82.png

Od kontaktronów przez komparatory i NE555 aż do przetwornic – ale to szybko zleciało! Mamy nadzieję, że nasz kurs pomógł Ci rozbudzić nową pasję do majsterkowania. Pora na podsumowanie oraz quiz, dzięki któremu sprawdzisz, ile informacji zapamiętałeś. Do tego konkretne podpowiedzi co do kolejnych kursów.

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Edytowano przez Gieneq
Link do komentarza
Share on other sites

@Ak47 Witaj serdecznie na naszym forum 🙂 

22 godziny temu, Ak47 napisał:

Nie zamierżam zwalniać

Super 💪 tak trzymaj! Podstawy już masz też masz większe pole do rozwoju. Kurs Arduino może być dobrą kontynuacją, chyba że Technika Cyfrowa jeżeli wolisz pozostać przy tradycyjnej elektronice (bez programowania).

22 godziny temu, Ak47 napisał:

na swoją paczkę o Was.

A to akurat nie od nas 😉 sprzedażą zajmuje się Botland.

Edytowano przez Gieneq
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Solidny, napisany prostym językiem kurs. Mam  tylko cały czas problem z lekcją z serwonapędem, może kiedyś uda mi się rozpracować gdzie zrobiłem błąd. Co do całości kursu to jedyna rzecz do poprawy, jaką znalazłem, to złe linki na stronie z quizami 😂 (np. w quizie poniżej, linki do innych części przenoszą do I części kursu elektroniki). Krótko mówiąc - świetna robota. Pozdrawiam!

https://forbot.pl/forum/quizzes/quiz/25-quiz-44-do-kursu-elektroniki-poziom-ii/

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam serdecznie,

właśnie skończyłem KEP2, jestem też po KEP1 i jestem bardzo zadowolony. Świetne kursy pomagające zrozumieć elektronikę i pozwalające poczuć się nieco pewniej w tym zawiłym świecie. Bardzo mi się też podoba kierunek z materiałami wideo do pierwszej części. Oglądam różne dodatkowe kanały dotyczące elektroniki na YouTube i dostrzegam ogromny potencjał zdobywania wiedzy w ten sposób więc fajnie, że robicie coś w tym kierunku. Bardzo dziękuję za mnóstwo pracy, którą włożyliście w te kursy i jestem pewien, że kolejne będą też świetne. Wciągnąłem się na maksa więc pewnie będę dalej regularnie korzystał z Waszych kursów. Wielkie gratulacje za kursy a także za rozwój Forbota. Chętnie korzystam z ciągle pojawiających się nowych treści na stronie. Pozdrawiam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Kurs Podstaw elektroniki - projekty bardzo dużo wniósł w moją wiedzę oraz umiejętności praktyczne jako elektronika. Potrafię teraz skonstruować proste układy patrząc się na schemat. Idealna kontynuacja Podstaw elektroniki. Przed tymi kursami nie miałem zbyt wiele styczności z elektroniką praktyczną. Wielkie gratulacje dla twórców. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.