KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Arduino Day 2015 Gliwice – 28.03.2015

Arduino Day 2015 Gliwice – 28.03.2015

Już 28 marca na całym świecie obchodzony jest Arduino Day. Jest to wydarzenie zrzeszające pasjonatów Arduino.

Celem wydarzenia jest promowanie tej otwartej platformy wśród młodych zdolnych uczniów i studentów chcących poznać w życiu coś nowego lub po prostu zaprzyjaźnić się z elektroniką.

Zapraszamy Was na największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Impreza organizowana przez Koło Naukowe Elektroniki Praktycznej oraz największy polskojęzyczny kanał w serwisie YouTube poświęcony elektronice – ElektroPrzewodnik.

arduino2

Spotykamy się na wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki (AEiI) Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Rozpoczniemy o godzinie 13:00 serią jakże interesujących wykładów.

Oprócz wykładów poświęconych platformie Arduino przygotowaliśmy konkurs zatytułowany Gra w Ciemno. Jedyny taki konkurs wiedzy o Arduino w Polsce! Po pytaniu eliminacyjnym zaprosimy do gry najszybsze osoby, które zmierzą się w walce o koperty. W kopertach ukryte są kupony zniżkowe, a także nagrody rzeczowe od naszych partnerów. Aby zdobyć kopertę należy odpowiedzieć na pytanie. Jeżeli gracz odpowie błędnie, będzie musiał zniszczyć własnoręcznie kopertę w niszczarce.

arduino3

Po części wykładowej zapraszamy was na warsztaty, gdzie początkujący będą mieli okazję na własnej skórze poznać Arduino konstruując proste układy. Dla zaawansowanych natomiast przygotowaliśmy szereg interesujących modułów.

Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście zjawić się na wydarzeniu uruchomimy transmisję na żywo w serwisie YouTube na kanale ElektroPrzewodnik.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

arduino, konkurs, spotkanie, warsztaty, wydarzenie, wykłady

Trwa ładowanie komentarzy...