KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

CODE{sun}DAY, 05.08.2018 – Gdańsk

CODE{sun}DAY, 05.08.2018 – Gdańsk

Branża IT nieustannie spotyka się z brakiem kadr, które mogłyby sprostać zapotrzebowaniu rynku.

Chętnych jest wielu, ale nie każdy wie, jak zacząć i jakiej technologii się uczyć. W wyborze mogą pomóc CODE{sun}DAY, czyli niedzielne warsztaty programowania kierowane do osób, które nie miały jeszcze żadnej styczności z kodowaniem.

Podczas warsztatów uczestnicy zobaczą namiastkę tego jak wygląda praca programisty i napiszą swoje pierwsze linijki kodu. Na wszystkie pytania odpowiedzą doświadczeni trenerzy. Wydarzenie to będzie również dobrą okazją do wymiany spostrzeżeń z innymi uczestnikami.

Podczas tej edycji uczestnicy będą mogli zmierzyć się z programowaniem w jednym z trzech języków: Java, Java Script lub Python. Uczestnicy będą wspólnie z trenerem tworzyć aplikacje, które pozwolą im posiąść pierwsze praktyczne umiejętności związane z tymi językami.

Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się w siedzibie Fundacji CODE:ME w Gdańsku 5 sierpnia 2018. Zapisy trwają od 5 lipca do 22 lipca 2018, a koszt warsztatów to 24,99 zł. O zakwalifikowaniu decyduje odpowiedź na pytanie w formularzu rejestracyjnym: Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?

Więcej informacji na stronie CODE{sun}DAY oraz na Facebooku. Organizatorem wydarzenia jest fundacja CODE:ME, która zajmuje się propagowaniem szeroko pojętnej nauki programowania.

java, programowanie, Python, szkolenia

Trwa ładowanie komentarzy...