Ta strona używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem i akceptuję

Festiwal Robotyki ROBOCOMP 2017 – Kraków, 21.10.2017

Zawody 09.10.2017 Piotr Adamczyk

Lubicie roboty? Z pewnością większość naszych czytelników odpowie, że tak! Nie może Was więc zabraknąć 21 października 2017 w Krakowie!

Festiwal Robotyki ROBOCOMP 2017, to kolejna okazja do podziwiania zmagań wielu robotów!

Również w tym roku koło naukowe Integra działające przy Akademii Górniczo-Hutniczej zaprasza konstruktorów robotów, a także ich wielkich fanów na kolejną, VIII edycję Festiwalu Robotyki ROBOCOMP 2017, która odbędą się 21.10.2017 roku w budynku A0 AGH.

Festiwal Robotyki ROBOCOMP.

Głównym elementem Festiwalu są zawody robotów, które zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku organizatorzy zaplanowali konkurencje:

  • Sumo (standard, mini, micro, nano, LEGO),
  • Linefollower (standard, light, enhanced),
  • Micromouse,
  • Freestyle.

Organizatorzy nie zapomną również o najmłodszych, dla których, przewidziane jest wiele gier i zabaw. Podczas festiwalu odbędą się warsztaty dla dzieci, konkursy, loterie oraz wiele innych, ciekawych atrakcji, których nie można przegapić.

Zmagania robotów LEGO Sumo.

W przerwie od zmagań robotów warto zainteresować się stoiskami sponsorów, przy których można dowiedzieć się więcej o obecnych nowinkach ze świata elektroniki, robotyki i automatyki.

Od lat podczas zawodów można spotkać przedstawicieli firm, które nie tylko wpierają zawodników atrakcyjnymi nagrodami, ale także są otwarte na przyszłą współpracę. W tym roku głównymi sponsorami będą firmy: Nokia, Balluff oraz Aniro.

Konkurencja Freestyle – hexapod.

Rejestracja jest już otwarta. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji brać udział w zmaganiach robotów to jest to świetna okazja, aby zacząć swoją przygodę z robotyką. Więcej informacji znaleźć można na stronie wydarzenia.

Powiadomienia o nowych, darmowych artykułach!

Komentarze

Nikt jeszcze nic nie napisał. Dodaj pierwszy komentarz.

FORBOT Damian Szymański © 2006 - 2017 Zakaz kopiowania treści oraz grafik bez zgody autora. vPRsLH.