KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Konkurs dla wynalazców – electronica Fast Forward Award

Konkurs dla wynalazców – electronica Fast Forward Award

Innowacje techniczne w dziedzinie elektroniki to często dzieło hobbystów, którzy nie mają jeszcze zaplecza biznesowego. Teraz twórcy ciekawego projektu mogą je otrzymać, próbując swoich sił w electronica Fast Forward Award.

Konkurs został zorganizowany przez czasopismo Elektor, a jego sponsorem jest STMicroelectronics.

Rywalizacja podzielona jest na trzy kategorie: pomysł, prototyp oraz start-up. Zwycięskie projekty otrzymają wsparcie, dzięki któremu łatwo przyciągną uwagę osób i firm z całego świata.

Nagroda główna to kampania marketingowa i PR o wartości 75 tysięcy euro. Zwycięzca otrzyma też możliwość nawiązania kontaktu z międzynarodowymi inwestorami i przedsiębiorcami z branży.

Projekt dotrze również do setek tysięcy ludzi z całego świata - czytelników czasopisma Elektor oraz gości targów electronica w Monachium, które skupiają się na komponentach, systemach wbudowanych i praktycznych zastosowaniach elektroniki. Wynalazca będzie mógł przedstawić swoje dzieło podczas wywiadów, prezentacji i demonstracji.

Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić formularz dostępny na stronie ElektorMagazine. Wystarczy opisać swój projekt w atrakcyjny sposób i przekonać jurorów, że to właśnie on zasługuje na uwagę i uznanie. Termin składania aplikacji mija 4 października.

Źródło: [1]

Elektor, konkurs, ST, STM

Trwa ładowanie komentarzy...