KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

MECHATRON 2018 – Rzeszów, 24-25.05.2018

MECHATRON 2018 – Rzeszów, 24-25.05.2018

Zapraszamy studentów i doktorantów kierunków technicznych do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej i Konkursie Młodych InżynierówMECHATRON.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25.05 na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym UR.

Konferencja skierowana jest do studentów i doktorantów kierunków technicznych z całej Polski. Jej celem jest przedstawienie oraz zapoznanie się z pracami i osiągnięciami badawczymi młodych inżynierów z naszego kraju. Zwieńczeniem konferencji będzie wydanie monografii naukowej w której zostaną zamieszczone wszystkie artykuły.

Równolegle z konferencją odbywać się będzie Konkurs Młodych Inżynierów MECHATRON. Ma on charakter „freestyle” co oznacza, że przyjmowane będą wszystkie prace z nauk technicznych wykonane przez młodych inżynierów (z informatyki, fizyki technicznej, elektrotechniki, elektroniki, mechatroniki, mechaniki).

Do konkursu zgłaszać można pracę w dwóch kategoriach:

  • wizualizacja projektu (zaprojektowane urządzenie w programie INVENTOR/CAD/SOLIDWORKS),
  • projekt wykonany (program komputerowy, aplikacja mobilna, robot, dron, ramie robota przemysłowego, urządzenia elektrotechniczne itp).

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Ogólnopolska Konferencja Naukowa i Konkurs Młodych Inżynierów – MECHATRON odbywać się będą w dniach od 24 do 25 maja w budynku Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Więcej informacji oraz dokładny harmonogram znaleźć można na stronie wydarzenia.

konferencja, rzeszów, wydarzenie

Trwa ładowanie komentarzy...