KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Oto 8 dowodów na to, że roboty również obchodzą Święta!

Oto 8 dowodów na to, że roboty również obchodzą Święta!

Koniec Świąt, to dobry moment, aby podpatrzeć jak do tych dni przygotowywały się roboty. Jak się okazuje nie były one zbyt ostrożne, bo do sieci wyciekła masa filmików!

Dekorowanie ciasteczek, pakowanie prezentów, a nawet picie alkoholu - to właśnie robiły roboty w tym roku!

1: Pora na mały toast

Zdecydowanie nie polecam takich eksperymentów w warunkach domowych! Ten robot może pić i robi to całkiem dobrze, nawet na pusty żołądek. Co więcej nie potrzebuje nawet towarzysza:

2: Dekorowanie ciasteczek nigdy nie było tak łatwe

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcecie samodzielnie dekorować świątecznych ciasteczek, to możecie wykorzystać do tego zadania robota z LEGO. Nie muszę go chyba bardziej zachwalać, ponieważ poniższy filmik przypomina reklamę z telezakupów...

3: Protestujące renifery zostały zwolnione z pracy

Słychać plotki, że renifery, które nie chciały współpracować ze św. Mikołajem musiały odejść z pracy. Na szczęście na ich miejsce zatrudniono już renifery v2. Znaczniej bardziej wydajne. Nie mają również zamiaru strajkować.

4: Wycinanki na choinkę

Poniższy robot postanowił wziąć nożyczki w swoje ręce  i przygotować skomplikowane wycinanki, które mogły ozdobić tegoroczne choinki. Przyznacie chyba, że jego precyzja robi duże wrażenie?

5: Linefollowero-renifery

Jeśli jeszcze raz ktoś zapyta mnie po zawodach robotów, jakie zastosowanie w praktyce mają roboty typu linefollower, to odpowiedź będzie już prosta.  Służą one do pilnowania choinki!

6: Elfy również mogą czuć się zagrożone

Tak jak renifery z punkty 3, również elfy w fabryce św. Mikołaja mogą czuć się zagrożone. Tym razem sieć sklepów Media Markt w swoich reklamach przedstawia robota, który pakuje prezenty.

7: Świetlna choinka?

No dobrze, nie jest to może robot, ale efekt pracy tej konstrukcji robi wrażenie. O to, jak można malować obrazy w powietrzu z wykorzystaniem światła.

8: Skąd biorą się prezenty?

Dla wytrwałych czytelników, na koniec, największa tajemnica. Jak wygląda droga prezentów? Od napisania listu do św. Mikołaja, po jego dostarczenie? Na to pytanie odpowiada filmik, który wyciekł z laboratorium IIT.

filmy, humor, roboty, święta

Trwa ładowanie komentarzy...