KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

O popularności książek technicznych w formie eBooków

O popularności książek technicznych w formie eBooków

Wydawcy przekonują nas, że książki w formie cyfrowej dorównują lub przewyższają wydania papierowe.

Jak to jest wśród Was – czytelników książek technicznych, uważacie podobnie? Przyłączcie się do dyskusji.

Osobiście jestem przyzwyczajony do kupowania książek technicznych w wersjach papierowych. Jednak coraz częściej spotykam się z książkami w formie elektronicznej.

Nie posiadam czytnika, bo nie czuję chwilowo takiej potrzeby. Powoli zaczynam jednak przymierzać się do czytania na tablecie. Głównie moje "doświadczenia" prowadzę na pozycjach z eBookPointu i prenumeratach czasopism z AVT.

Konkurs

Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji sprawdzić, jak w praktyce sprawdzają się książki w formie elektronicznej, razem z eBookPointem przygotowałem 2 akcje:

Odbierz wersję elektroniczną ZA DARMO

Jeśli posiadacie książkę o elektronice w formie papierowej, która jest dostępna również jako ebook możecie otrzymać jej wersję elektroniczną za darmo! Jak?

Wystarczy, że w komentarzu do tego wpisu wstawicie zdjęcie swojego papierowego egzemplarza z dopiskiem „FORBOT” (napis nie może zostać dodany na komputerze – zróbcie to kreatywnie!). Pięć najciekawszych zdjęć zostanie nagrodzonych darmowymi eBookami. Na zdjęcia czekam do 23.08, godzina 10:00.

Rabat na wszystkie eBooki

Jeśli nie masz żadnej książki papierowej, która kwalifikuje się do powyższego konkursu możesz zakupić dowolne ebooki (z tej strony) z rabatem 40% wykorzystując kod przygotowany specjalnie dla czytelników Forbota: 5BBB9B-98AE88-E

P.S. Skoro jesteśmy już przy konkursach, to za 2 tygodnie startuje konkurs (po)wakacyjny!

 

ebook, eBookPoint, Helion, książka, kurs

Trwa ładowanie komentarzy...