KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Praca: dołącz do Connected Home Division w Intel Polska

Praca: dołącz do Connected Home Division w Intel Polska

Czy chciałbyś pracować w firmie z ambicją oraz tempem rozwoju start-upu, a jednocześnie w stabilnym i bezpiecznym środowisku dużej, międzynarodowej firmy?

Taka możliwość jest realna m.in. w Intelowym dziale Connected Home Division w Polsce. Poznaj szczegóły i złóż swoją aplikację już teraz!

Intel jest firmą pełną możliwości, w której można doświadczyć niesamowitego rozwoju kariery. Zapytaliśmy Jacka Peszka, który koordynuje prace inżynieryjne w dziale Connected Home w Polsce, o zadania jego zespołu oraz jakiego rodzaju kariery można się spodziewać jako członek grupy.

Czym zajmuje się dział Connected Home Division?

Intelowy zespół Connected Home Division ma na celu przekształcenie inteligentnych i połączonych domów, poprzez zapewnienie wydajniejszego szerokopasmowego dostępu do sieci, poprawienie łączności oraz integracje sztucznej inteligencji.

Niedawno założyliśmy nasz zespół w Polsce, każdy członek ma realny wpływ na pomysły i kulturę. Szybko się rozwijamy, pracujemy zwinnie i jesteśmy bardzo innowacyjni co sprawia, że czujemy się tu jak w start-upie. Również ściśle współpracujemy z wieloma innymi grupami w Intelu, co daje nam możliwość czerpania z rozległej wiedzy specjalistycznej dostępnej w firmie, jak również przetestowania naszych pomysłów.

Praca w Intel Connected Home Division

Obecnie rozbudowujemy nasz zespół o różnorodne kompetencje i doświadczenia zawodowe, zarówno studentów, jak i doświadczonych inżynierów. Oferujemy wartościowe benefity dla osób zainteresowanych pracą za granicą, które chcą doświadczyć życia w Polsce i pochodzą z różnych zakątków świata. Zwykle proces rekrutacyjny jest bardzo prosty. Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w rozwoju oprogramowania i są zainteresowane nowymi technologiami.

Dlaczego warto pracować w Intelu?

Mamy bardzo dużo dodatków na start kariery w Intelu. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i światowej klasy benefity, o których więcej można dowiedzieć się z naszej strony.

Ostatecznie, to co sprawia mi największą satysfakcję w pracy w Intelu to realny wpływ, który mam na moje środowisko pracy. Zachęcamy do otwartej konwersacji na wszystkich szczeblach, a umiejętności techniczne są wysoko cenione. Posiadanie takiego typu kultury w połączeniu ze stabilnością dużej firmy takiej jak Intel jest rzadkością w branży technologicznej. Naprawdę mam nadzieję, że wszyscy znajdą tu ekscytujące możliwości tak jak ja!

Jak wysłać zgłoszenie do pracy?

Aktualnie dostępne oferty pracy w Connected Home Division znaleźć można na dedykowanej stronie. W chwili publikacji wpisu dostępne jest aż 12 ogłoszeń związanych z opisywaną grupą.

Jeśli w tym momencie nie znajdujesz interesującej pozycji możesz zarejestrować się przez formularz, aby skonsultować się z rekruterem i znaleźć karierę w Intelu, która Ci odpowiada!

Wpis sponsorowany, opublikowany dla Intel Polska.
O pracy w Intelu opowiadał Jacek Peszek.

Intel, IoT, praca

Trwa ładowanie komentarzy...