KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Świętujemy Arduino Day – odbierz 30% rabatu

Świętujemy Arduino Day – odbierz 30% rabatu

W sobotę 2 kwietnia na całym świecie obchodzony będzie Arduino Day. Społeczność zainteresowana platformą rośnie w niesamowitym tempie. Budowa domowej stacji pogodowej, sterownika rolet, czy dowolnego innego urządzenia nie musi być trudna!

Z okazji święta platformy Arduino przygotowałem listę książek, które będą pomocne podczas nauki programowania tej niezwykłej płytki!

Oczywiście naukę podstaw polecam opanować z kursu Arduino dostępnego na Forbocie. Jednak warto również korzystając z okazji uzupełnić swoją domową biblioteczkę o kilka książek. Pisząc o okazji mam na myśli specjalny rabat przygotowany tylko dla czytelników Forbota!

Jeśli zdecydujecie się (do niedzieli) na zakup książek z poniższego zestawienia, to bardzo łatwo możecie zaoszczędzić 30%! Wystarczy podczas składania zamówienia na stronie wydawnictwa Helion podać w koszyku kod rabatowy: ARDUINOFORBOT


Nauka od podstaw

Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z platformą Arduino, to poniższe trzy książki pozwolą na poznanie jej możliwości oraz uporządkują Waszą wiedzę. Tytuły te będą dobrym uzupełnieniem naszego kursu Arduino.

Książka Helion: zabele   Książka Helion: ardupo    Książka Helion: arpokk

Inteligentny dom z Arduino

Temat ostatnio zyskuje na popularności. Okazuje się bowiem, że nawet tak prosta płytka jaką jest Arduino może być wykorzystana do wzbogacenia naszego mieszkania o szczyptę inteligencji. Automatyczne sterowanie roletami, sterowanie oświetleniem - o tym w poniższych książkach!

Książka Helion: ardaud   Książka Helion: intdom   Książka Helion: czujpo

Dla zaawansowanych

Jeśli opanowaliście już podstawy, to idźcie o krok dalej. Bardziej rozbudowane rozwiązania sprawią, że Arduino stanie się jeszcze bardziej uniwersalnym, inteligentnym sterownikiem.

Książka Helion: arduza   Książka Helion: ardupp   Książka Helion: arduak

Dla ciekawskich

Jeśli szukacie inspiracji do kolejnych projektów, to poniższe tytuły będą idealne. Jest wiele dziedzin, w których Arduino może jeszcze znaleźć zastosowanie!

Książka Helion: faswro   Książka Helion: sprawb   Książka Helion: nparan

Książka Helion: ard36p   Książka Helion: monito

arduino, Helion, książki, promocja

Trwa ładowanie komentarzy...