Ta strona używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem i akceptuję

Świętujemy Arduino Day – odbierz 30% rabatu

Wiadomości 01.04.2016 Damian (Treker)

arduino W sobotę 2 kwietnia na całym świecie obchodzony będzie Arduino Day. Społeczność zainteresowana platformą rośnie w niesamowitym tempie. Budowa domowej stacji pogodowej, sterownika rolet, czy dowolnego innego urządzenia nie musi być trudna!

Z okazji święta platformy Arduino przygotowałem listę książek, które będą pomocne podczas nauki programowania tej niezwykłej płytki!

Oczywiście naukę podstaw polecam opanować z kursu Arduino dostępnego na Forbocie. Jednak warto również korzystając z okazji uzupełnić swoją domową biblioteczkę o kilka książek. Pisząc o okazji mam na myśli specjalny rabat przygotowany tylko dla czytelników Forbota!

Jeśli zdecydujecie się (do niedzieli) na zakup książek z poniższego zestawienia, to bardzo łatwo możecie zaoszczędzić 30%! Wystarczy podczas składania zamówienia na stronie wydawnictwa Helion podać w koszyku kod rabatowy: ARDUINOFORBOT


Kliknij w okładkę książki, aby przejrzeć spis treści oraz przykładowy fragment!

Nauka od podstaw

Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z platformą Arduino, to poniższe trzy książki pozwolą na poznanie jej możliwości oraz uporządkują Waszą wiedzę. Tytuły te będą dobrym uzupełnieniem naszego kursu Arduino.

      

Inteligentny dom z Arduino

Temat ostatnio zyskuje na popularności. Okazuje się bowiem, że nawet tak prosta płytka jaką jest Arduino może być wykorzystana do wzbogacenia naszego mieszkania o szczyptę inteligencji. Automatyczne sterowanie roletami, sterowanie oświetleniem – o tym w poniższych książkach!

   

Dla zaawansowanych

Jeśli opanowaliście już podstawy, to idźcie o krok dalej. Bardziej rozbudowane rozwiązania sprawią, że Arduino stanie się jeszcze bardziej uniwersalnym, inteligentnym sterownikiem.

     

Dla ciekawskich

Jeśli szukacie inspiracji do kolejnych projektów, to poniższe tytuły będą idealne. Jest wiele dziedzin, w których Arduino może jeszcze znaleźć zastosowanie!

     

  

Kup książki w księgarni Helion z 30% rabatem! Kod: ARDUINOFORBOT
Kod działa tylko do 3 kwietnia!

Powiadomienia o nowych, darmowych artykułach!

Komentarze

Nikt jeszcze nic nie napisał. Dodaj pierwszy komentarz.

FORBOT Damian Szymański © 2006 - 2017 Zakaz kopiowania treści oraz grafik bez zgody autora. vPRsLH.