Skocz do zawartości
NanoBot

QUATRO-Robot wielozadaniowy

Pomocna odpowiedź

Doczekałem się 🙂 , dziękuję za dotrzymanie obietnicy. Robot jest niesamowity, miałem okazję go podziwiać na zawodach Sumochallenge 2009 i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wiem, że to jest bardzo delikatna konstrukcja, ale jeśli teraz robicie takie cudo to co będzie dalej? Czy macie w planach budowę jakiegoś innego typu robota?

Coś pięknego ;D. Jestem pełen podziwu dla Ciebie że coś takiego stworzyłeś. Tyle funkcji w tak małej istocie... 🙂

Pomysłów na kolejne konstrukcje jest oczywiście bardzo dużo jednak czas nie pozwala na ich realizację. W najbliższym czasie postaram się przystąpić do budowy robota jeszcze nieco mniejszego. Jakie dokładnie będzie miał rozmiary, to się okaże w trakcie pracy.

Nie wiem jak ty tego tam napakowałeś 🤯 , ale jestem pełen podziwu 😅 . Piwo dla Ciebie. 😎

Trzeba przyznać, że ten robot jest niesamowity. Na zdjęciach widać, że wszystko jest idealnie dopasowane, co świadczy o dobrym projekcie.

Mi się bardzo podoba przekładnia i kołka.

Skąd wziąłeś wszystkie elementy napędu? I czy robot brał udział w walkach?

Przekładnie pochodzą ze starych zabawek. Trudno określić z jakich. Silniki można zakupić w firmie WObit.

Tak, robot jako Nanosumo zmierzył się z robotem Bardziej oraz Saper. Przeprowadzone było kilka walk, które niestety przeważnie przegrywał. Przewagę przeciwnikom dawała zdecydowanie lepsza przyczepność.

O Człowieku ale ci powiem że to co stworzyłeś to mistrzostwo świata!

//Treker// Wystarczy jeden wykrzyknik, a nie 15.

Jestem pod wielkim wrażeniem - to prawie chirurgiczna robota!

Super, ja bym takiego małego cudeńka w życiu nie zrobił.

specjalnie wziąłeś monetę pięciozłotową z 2009 roku??? xD 😅

Pełen szacunek za ten projekt! Na mnie zadziałał bardzo inspirująco! Pozdrawiam i szczerze gratuluję 🙂

Czy mógłbyś podać dokładne (wszystkie) wymiary ringu dla nanosumo, bo chcę taki zrobić dla siebie a nie mogę nigdzie znaleść tych wymiarów?

Hm... nie mogę znaleźć tych dalmierzy w ofercie MObota. Mógłbyś podać bezpośredni link?

I jeszcze jedno pytanko - co to za czujniki linii? To są TCRT1000? Jakoś tak mi podobnie wyglądały na zawodach.

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »