Skocz do zawartości

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników


Treker

Pomocna odpowiedź

Część @Alucard, witamy na forum!

14 minut temu, Alucard napisał:

Życzcie mi szczęscia

To jako absolwent gdańskiego AiRu życzę dużo szczęścia 😅 Tak na poważnie, to kierunek jest na pewno ciekawy, a jak chcesz działać coś więcej, we własnym zakresie, to jest ryzyko, że niekoniecznie przełoży się to na oceny/zdawalność przedmiotów, ale na pewno będziesz jednym z nielicznych studentów, którzy wiedzą co robią. A to się bardzo liczy, później w pracy zawodowej 😀

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam
Kolejny Seba z tej strony:) Skończyłem jedynie technikum jako elektronik i przez 10 lat mój kontakt z tą dziedziną był raczej znikomy, ograniczał się do wymiany baterii w pilocie 😄
Od niedawna moja praca zmusiła mnie do ponownego spotkania z elektroniką, ale tym razem wciągnęło mnie to ogromnie, na tyle ,że postanowiłem odświeżyć szkolną wiedzę wykupując zestaw do podstaw elektroniki.
widocznie czasami do niektórych spraw trzeba po prostu dojrzeć:)
Pozdrawiam!:)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Witam cieplutko 🙂 Mam na imię Adrian, lat 26. Zaczynam właśnie uczyć się programowania w języku C++, na forum znalazłem się przypadkowo rozglądając się za możliwościami wykorzystania tego języka i tak od linku do linku trafiłem w końcu na kurs Forbota dotyczącego budowy robota i tak mnie zaciekawił temat, że postanowiłem zacząć przygodę również z elektroniką, a co z tego wyjdzie to zobaczymy 😀

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Hej wszystkim, z tej strony Andrzej. Myślę, że mogę się nazwać takim małym hobbystą elektronicznych nowinek 😄 Z reguły w 9/10 przypadkach, gdy jest mi potrzebny jakiś układ spełniający określone zadanie to staram się go wykonać samemu zamiast kupić gotowy. Co czasami okazuje się przerostem formy nad treścią 😄 , ale taki już jestem, że lubię wykonać te rzeczy samemu 😉 Obecnie poznaje możliwości Raspberry Pi i w takim celu założyłem tu konto, by korzystać z waszej ogromnej wiedzy. Jak dotąd miałem do czynienia tylko z Atmegą i ESP. Mam nadzieje, że nie sprawię wam kłopotu 😜 Pozdrawiam

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

@e21 cześć Adrian, witam na forum 😉 Cieszę się, że nasze materiały są dla Ciebie ciekawe. Powodzenia z budową robota!

@endrju232 witam na forum 🙂 Chyba każdy z nas ma "na sumieniu" jakiś projekt, który jest definicją przerostu formy nad treścią - takie jest właśnie elektroniczne hobby. Udanych eksperymentów z Raspberry Pi! W razie problemów śmiało pytaj na forum.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Cześć! 😀 Mam na imię Przemek, otrzymałem na urodziny od syna Raspberry Pi, na naukę nigdy nie jest za późno a dziecko wie co ojca fascynuje 😉

Mam nadzieję, że skonstruuję, zaprogramuje coś lub kogoś, aby mi otynkował łazienkę, położył kafelki, zrobił pranie i od czasu do czasu coś dobrego ugotował 😏🤣

Pozdrawiam wszystkich 😀

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.