Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Treker

Wątek zbiorczy: powitania użytkowników

Pomocna odpowiedź

Cześć wszystkim 😄
Mam na imię Sebastian i szukałem pomocy w wykładach z elektrotechniki (pierwszy rok Automatyki i Robotyki) i trafiłem na wasze poradniki. Tak mnie zaciekawiliście, że po kilku kursach kupiłem zestawy z wyprzedzeniem, które swoją drogą właśnie do mnie dotarły. Życzcie mi szczęscia 🙂

• Lubię! 1

Część @Alucard, witamy na forum!

14 minut temu, Alucard napisał:

Życzcie mi szczęscia

To jako absolwent gdańskiego AiRu życzę dużo szczęścia 😅 Tak na poważnie, to kierunek jest na pewno ciekawy, a jak chcesz działać coś więcej, we własnym zakresie, to jest ryzyko, że niekoniecznie przełoży się to na oceny/zdawalność przedmiotów, ale na pewno będziesz jednym z nielicznych studentów, którzy wiedzą co robią. A to się bardzo liczy, później w pracy zawodowej 😀

• Lubię! 2

Witam
Kolejny Seba z tej strony:) Skończyłem jedynie technikum jako elektronik i przez 10 lat mój kontakt z tą dziedziną był raczej znikomy, ograniczał się do wymiany baterii w pilocie 😄
Od niedawna moja praca zmusiła mnie do ponownego spotkania z elektroniką, ale tym razem wciągnęło mnie to ogromnie, na tyle ,że postanowiłem odświeżyć szkolną wiedzę wykupując zestaw do podstaw elektroniki.
widocznie czasami do niektórych spraw trzeba po prostu dojrzeć:)
Pozdrawiam!:)

• Lubię! 1

@vatras390 witam na forum! Powodzenia w nauce podstaw elektroniki! Koniecznie sprawdź później też kursy Arduino i Raspberry Pi, bo to są tematy, których jeszcze 10 lat temu nie było, a są one niezwykle ciekawe 😉

Witam cieplutko 🙂 Mam na imię Adrian, lat 26. Zaczynam właśnie uczyć się programowania w języku C++, na forum znalazłem się przypadkowo rozglądając się za możliwościami wykorzystania tego języka i tak od linku do linku trafiłem w końcu na kurs Forbota dotyczącego budowy robota i tak mnie zaciekawił temat, że postanowiłem zacząć przygodę również z elektroniką, a co z tego wyjdzie to zobaczymy 😀

• Lubię! 1

Hej wszystkim, z tej strony Andrzej. Myślę, że mogę się nazwać takim małym hobbystą elektronicznych nowinek 😄 Z reguły w 9/10 przypadkach, gdy jest mi potrzebny jakiś układ spełniający określone zadanie to staram się go wykonać samemu zamiast kupić gotowy. Co czasami okazuje się przerostem formy nad treścią 😄 , ale taki już jestem, że lubię wykonać te rzeczy samemu 😉 Obecnie poznaje możliwości Raspberry Pi i w takim celu założyłem tu konto, by korzystać z waszej ogromnej wiedzy. Jak dotąd miałem do czynienia tylko z Atmegą i ESP. Mam nadzieje, że nie sprawię wam kłopotu 😜 Pozdrawiam

• Lubię! 1

@e21 cześć Adrian, witam na forum 😉 Cieszę się, że nasze materiały są dla Ciebie ciekawe. Powodzenia z budową robota!

@endrju232 witam na forum 🙂 Chyba każdy z nas ma "na sumieniu" jakiś projekt, który jest definicją przerostu formy nad treścią - takie jest właśnie elektroniczne hobby. Udanych eksperymentów z Raspberry Pi! W razie problemów śmiało pytaj na forum.

• Lubię! 1

Cześć wszystkim 🙂

Mam na imię Martyna. Mam 23 lata. Z wykształcenia jestem teleinformatykiem.  Pracuje jako web developerka i postanowiłam zainteresować się elektroniką i w następnym kroku budową robotów z użyciem Raspberry Pi. 

• Lubię! 1

@MartynaS witamy na forum, teraz będziemy czekać na Twojego pierwszego robota na forum 😀.

• Lubię! 2

Cześć! 😀 Mam na imię Przemek, otrzymałem na urodziny od syna Raspberry Pi, na naukę nigdy nie jest za późno a dziecko wie co ojca fascynuje 😉

Mam nadzieję, że skonstruuję, zaprogramuje coś lub kogoś, aby mi otynkował łazienkę, położył kafelki, zrobił pranie i od czasu do czasu coś dobrego ugotował 😏🤣

Pozdrawiam wszystkich 😀

• Lubię! 1

@Przemyslaw cześć Przemek, witamy na forum! Daj znać jak uda Ci się napisać skrypt do tynkowania łazienki - chętnych będzie wielu 😉

• Lubię! 1

(edytowany)

Cześć,

Jestem nowym użytkownikiem i liczę na dawkę konkretnej wiedzy, która usystematyzuje i rozwinie moje skillsy 🙂

Edytowano przez Zboro888
  • Lubię! 1

@Zboro888 witam na forum! Trafiłeś w dobre miejsce, powodzenia w nauce elektroniki i Arduino!

Cześć, jestem Przemek i kocham przeglądać to forum 😄 Od dłuższego czasu interesuję się automatyką i robotyką. Szukam inspiracji i nowych sposobów podejścia do tematu 

Pozdrawiam 🙂

• Lubię! 1

@p_sokol witam na forum 😉 Koniecznie pochwal się w dziale DIY, gdy coś zbudujesz!

• Lubię! 1