Skocz do zawartości

[Konkurs] Robomaticon 2011 (Minisumo, MicroMouse, Linefollower, Freestyle)


Robomaticon

Pomocna odpowiedź

Tak jeszcze myślę, że stosunkowo łatwo moglibyście zmierzyć długość trasy - na podstawie grafiki - dowiedzielibyśmy z jaką dokładnie prędkością jeżdżą nasze roboty 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Jeszcze nikt nie pisał o tym to dorzucę:

Druga trasa do LF udostępniona w eliminacjach (ta na dole) miała inne warunki niż ta na której odbywały się przejazdy. Głównie chodziło o oświetlenie(diody oświetlające salę trochę mieszały robotom), choć problem dotyczył przede wszystkim robotów z "mało zasłoniętymi" czujnikami. Na szczęście owinięcie ich czarną taśmą izolacyjną albo doklejenie czegoś, żeby je zasłonić, pomagała:).

Jak na pierwsze moje zawody bardzo mi się podobało, zwłaszcza nastawienie organizatorów i ich stosunek do uczestników;-)

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Bobby, na YouTube znajdziesz kilka filmów z walk minisumo… 🙂

Przy okazji wspomnę o ciekawej promocji zawodów ROBOMATICON w TVN Warszawa. Mam na myśli wywiad, który odbył się w poniedziałek, 7 marca. Może oglądaliście?

Mowa w nim była o przygotowaniu i przebiegu zawodów. Przedstawiona została ankieta, w której zadano pytanie o roboty w naszym życiu i nasze oczekiwania w stosunku do nich. Potem odbyła się dyskusja.

W tle na dohyo "walczyły" dwa roboty.

Interesująca forma.

Promujmy zawody 🙂

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Share on other sites

ridzi, niestety mam tylko Inferno i/lub Mefisto, Trzmiela, mojego Tsubame, robota tego co używa turbinki żeby się przyssać do toru, nie pamiętam nazwy kolejnego robota ale konstruktorem jego jest konstruktor Konieczka i Czesia, plus jeszcze jakiś robot, którego w ogóle nie kojarzę. Mogę się mylić, ale jeszcze nie zrobiłem porządku w filmach poza zlepieniem ich w całość. W weekend nadrobię zaległości. Jeśli właściciele w/w robotów chcą obejrzeć swoje "pociechy" w akcji, to mogę pojedynczo wrzucić te filmiki na yt.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.