Skocz do zawartości

[Zawody] Robotic Arena 2011 (Wrocław)


Treker

Pomocna odpowiedź

To ja mam jeszcze jedno "zażalenie"/radę odnośnie koszulek. Wydaje mi się, że to KONAR powinien się wyróżniać a nie zawodnicy. Wiele osób nosi czarne koszulki, więc odrębność organizatorów jest znikoma. Poza tym to wolę czarny kolor, a nie zielony 🤣

Link do komentarza
Share on other sites

Nasze mikrosumo jeździły nie wiem nawet czy na 50%. Na pewno prędkość w Broodlingu była ułamkiem tego co może osiągnąć. Niestety dużo jest jeszcze przy nich do zrobienia m.in. opadające klapki z obu stron. Fajnei jakby więcej osób zaczęło budować mikrosumo. Może kiedyś będziemy mieć okazję zmierzyć się robotami Nes'a na jakiś zawodach albo po za.

Ciekawe ile osób ma mikrosumo, bo jeśli jest ich kilka to może warto się zastanowić nad uruchomieniem tej konkurencji na T-Bocie?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Gryf, jeśli na RA było ich tak mało to raczej porzućcie wszelką nadzieję że na T-bocie będzie ich więcej, chyba że nes przyjedzie. Np we freestyle były rok temu tylko 4 roboty, nagrodzono oczywiście tylko 1 miejsce, co nie dziwi.

Link do komentarza
Share on other sites

Fajne zdjęcia 🙂 Szkoda że SKORP się nie załapał.

@Gryf SKORP to polska nazwa 😉

Jakby ktoś był zainteresowany to walki z czubusiem są u nas na kanale z innej perspektywy 😋 (tej przegranej niestety).

Przy okazji chciałbym wyjaśnić tak delikatnie i krótko (specjalnie dla hungy'ego):

2:0 dla was to nie obluzowany silnik u nas, jak myśleliśmy na gorąco na zawodach.Niestety wina programowa. Wykrywał krańcówką i cofał się na sztywno...raz najechał na linie przy przepychaniu (1:0) a w drugiej Shadow najechał na wasz front(2:0). Jak do tego doszedłem to padły pewne niecenzuralne słowa 🙂 typu "motyla noga"...

Jedno macie jak w banku. Na T-BOTa to poprawimy ;] !

Wiem, że "gdyby babcia miała wąsy..." ale gdyby nie te krańcówki to bez mydła byście przegrali 2:0. Cóż, brak testów nowej 6kołówki 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

A tam, i tak was wszystkich pojadę (jak zwykle) 🤣

A tak na serio to właśnie oglądając filmik zastanawiałem się, jakim cudem 6silnikowy robot nie jest w stanie przesunąć 4 silnikowego, kiedy zderzają się frontem. Takie błędy programowe zawsze bolą i niekiedy bardzo ciężko je wykryć.

Link do komentarza
Share on other sites

Wczoraj odwiedził nas Pan Prof. dr hab. inż. Marek Tukiendorf Prorektor do Spraw nauki z Politechniki Opolskiej powiedział nam o piśmie jakie wysłał do Pani Prof. dr hab. inż. Krystyny Macek-Kamińska

Nie mieliśmy zbyt wiele czasu na rozmowę bo byliśmy w trakcie pokazów edukacyjno-promocyjnych dla szkół z Głuchołaz oraz Nysy lecz było to dla nas niezwykle miłe zaskoczenia. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Pana Profesora za poświecenie nam chwili uwagi.

Link do komentarza
Share on other sites

hungrydevil A czy uczelnia dołożyła się do tego sukcesu czy wy to wszystko robicie za własną kasę?

Tak czy inaczej fajnie, że ktoś z władz uczelni was zauważa. Może będą z tego jakieś dalsze wymierne korzyści, bo takie pisemko samo w sobie chyba niewiele daje no może poza dodatkową motywacją 🙂 .

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.