Skocz do zawartości

[Zawody] Robotic Arena 2011 (Wrocław)


Treker

Pomocna odpowiedź

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Z tego co pamiętam dość późno była otwierana sala "finałowa" i trzeba było czekać przed drzwiami. Chodzi m.in. o kwestie ładowania akumulatorów przed finałami, co zazwyczaj trochę trwa. Nie pamiętam również jak było z dostępem do internetu.

Hej!

Jak co roku z prawej strony sali (ktoś z organizatorów będzie z pewnością w stanie wam wskazać) będzie strefa serwisowa dla finalistów. Wszystkich finalistów prosimy o zgłoszenie się do niej co najmniej 30 min przed finałem. Dla finalistów są również wyznaczone miejsca w pierwszym rzędzie na finale, aby ułatwić dostęp do sceny.

pozdrawiam!

Paweł Kaczmarek

[ Dodano: 04-12-2011, 22:13 ]

Jeszcze co do internetu to to w obu budynkach powinno być dostępne wifi - otwarta sieć PWr i eduroam.

Link do komentarza
Share on other sites

Gość misiup
Dobrze by było jak ktoś by miał jakąś pieczątkę z dziekanatu, żeby podbić delegacje, a nie tak jak tok temu....

Dzięki za sugestię, postaramy się coś w tej sprawie zadziałać.

Pozdrawiam,
Michał Pochna

Link do komentarza
Share on other sites

Niestety kolejna porażka, wczoraj o 23 powybuchałem mosfety w mostkach, a miałem tylko 2 na wymianę. Najpierw podczas testów zauważyłem przez chwilę małą chmurkę białego dymu, później silniki przestały się kręcić do przodu, a ponownym włączeniu zasilania wystrzeliły mosfety. Przypuszczam jakieś zwarcie na zasilaniu, bo po wyjęciu akkusów jeden styk był oderwany.

Link do komentarza
Share on other sites

Wielki SZACUN dla organizatorów tzn. koła KONAR. Zapału i poświęcenia Wam nie brak, profesjonalizmu również, nie wspomnę o efekciarskim finale. Zawody w miłej i rodzinnej atmosferze:D

Wiele jeszcze zasługuje na pochwałę, lecz był jeden wielki minus, przez co w moich oczach te zawody straciły wiele, a mianowicie rozdanie nagród BŁHAHAHA!! MASAKRA koniec świata, nie wiem jak mam to nazwać, ale za przeproszeniem ŻENADA!! A mianowicie jak można wyczytać finalistów od 3-ciego do 1-szego miejsca, tak jak to miało miejsce w MICROSUMO, wszyscy wychodzą na podium przed całą aulę, a dyplom i statuetkę dostaje tylko 1-sze miejsce. Czułem się co najmniej dziwnie:D jak z niedowierzaniem zapytałem jednego z organizatorów z plakietką VIP, o co chodzi to powiedział mi "masz prestiż, po co ci dyplom". Spoko wszystko zrozumiem, nie po to GROM zapitala po całej POLSCE, aby kosić nagrody ale ile ten dyplom kosztuje?? Ja się PYTAM??

P.S.Pozdro dla uczestników, w szczególności dla Piotrka, Graba, ekipy Slayer'a, sąsiadów z wiertarką i wiertłem fi 8 do minisumo:D, itd. do zobaczenia za rok,a na dyplomy proponuję ściepę, aby nas nie postrzegano za zachłannych łowców nagród:)

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.