KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Breloczki, opaski, naklejki i długopisy – nowe gadżety

Breloczki, opaski, naklejki i długopisy – nowe gadżety

Jak część z Was pewnie wie, na ogólnopolskich zawodach robotów nietrudno znaleźć i zdobyć gadżety Forbota. Jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na udział w takich wydarzeniach.

W związku z tym zdarzają się maile z pytaniami "Gdzie mogę kupić gadżety Forbota?". Do dziś nie było takiej możliwości. Sprawdźcie, jakie nowości przygotowałem!

Postanowiłem umożliwić zakup Forbotowych gadżetów. Przygotowałem kilka nowych upominków i stworzyłem z nich następujące pakiety:

  1. Opaska silikonowa, otwieracz grawerowany, długopis, 10 naklejek
  2. Opaska silikonowa, breloczek metalowy, 10 naklejek
  3. Podkładka po myszkę, 10 naklejek, długopis

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcieliby posiadać unikalne gadżety, a nie mają okazji, do zdobycia ich na zawodach. Nikogo nie zmuszam do zakupów, jeśli jednak korzystacie regularnie z Forbota, a nowe artykuły są dla Was interesujące rozważcie zakup jednego z pakietów, który przyczyni się do dalszego rozwoju serwisu.  Jednak gadżety nadal będzie można zdobyć za darmo na zawodach!

Cena dowolnego pakietu to 15zł. Do ceny należy doliczyć koszty wysyłki 5zł. Na zakupione pakiety wystawiam faktury VAT. Czas wysyłki: do 3 dni. Po wcześniejszym kontakcie możliwy odbiór osobisty na wybranych zawodach.

W celu złożenia zamówienia wystarczy skontaktować się ze mną przez formularz kontaktowy. W treści wiadomości podajcie dane do wysyłki oraz FV i numer pakietu, który wybieracie.

Kiedy inne gadżety?

Jeśli zbierze się wystarczająca grupa zainteresowanych innymi, równie fajnymi gadżetami nie widzę problemu, aby zrobić takie zamówienie. Czekam na propozycja w komentarzach.

P.S. Pamiętacie, że aktywność w komentarzach pod artykułami motywuje do dalszej pracy równie mocno (lub jeszcze bardziej) niż zakup paczki gadżetów :)

forbot, gadżety, wsparcie

Trwa ładowanie komentarzy...