KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Fotorelacja/Wideorelacja: RobotChallenge 2015

Fotorelacja/Wideorelacja: RobotChallenge 2015

W ostatni weekend odbyły się największe zawody robotów w Europie. W tym roku RobotChallenge przyciągnęło do Wiednia rekordową ilość, ponad 800, zawodników.

Niestety, w przeciwieństwie do lat ubiegłych, tym razem Polska nie zajęła wysokiego miejsca w ostatecznie klasyfikacji medalowej. Oby wynik ten został poprawiony w latach kolejnych!

W tym roku konstruktorzy mogli wystawić swoje roboty w jednej z 14 konkurencji. Najwięcej robotów, tradycyjnie, zostało zgłoszonych do walk MiniSumo oraz wyścigów LineFollowerów.

W ostatecznej klasyfikacji pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Meksyku (4x złoto, 4x srebro, 1x brąz), natomiast Polska znalazła się na 9 pozycji (1x srebro, 4x brąz). Więcej informacji na temat samych zawodów znaleźć można w poprzednim wpisie.

Poniższe materiały zostały wykonane kamerą GoPro 4, dzięki współpracy z MediaArena. Dopiero wprawiam się w robieniu relacji wideo, mam nadzieję, że z czasem nauczę się robić je bardziej profesjonalnie. Teraz pozostaje mi prosić Was o wyrozumiałość :)

Zdjęcia z RobotChallenge 2015

freestyle, linefollower, minisumo, RobotChallenge, sumo, Wiedeń, zawody

Trwa ładowanie komentarzy...