KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

BOTLAND.com.pl

Botland to sklep z elektroniką dla hobbystów i profesjonalistów, a także dla wszystkich miłośników robotyki. W odpowiedzi na ciągły rozwój branży, asortyment sklepu jest stale poszerzany. W tej chwili znajdziecie w nim kilkanaście tysięcy pozycji - od najbardziej podstawowych (tj. układy scalone, sterowniki silników, serwomechanizmy oraz silniki, czujniki), do zaawansowanych, gotowych rozwiązań (drukarki 3D i filamenty, drony, ramiona robotów, elementy automatyki inteligentnego domu). Sklep dostępny jest również w wersji anglojęzycznej pod adresem: https://botland.store/, a zamówienia wysyłane są na terenie całej Unii Europejskiej.

Botland.com.pl jest oficjalnym dystrybutorem popularnego minikomputera Raspberry Pi. W ofercie sklepu znaleźć można jego najnowsze wersje tj. Raspberry Pi 4 B oraz miniaturowe moduły Raspberry Pi Zero i Pico. Ponadto firma należy również do grona dystrybutorów płytek Arduino (w tym popularnego Arduino Uno), produktów WaveShare, DFRobot, Pololu, AdaFruit, NanoPi, Odroid, Dobot, Seeedstudio i wielu innych znanych w branży elektronicznej marek. Warto podkreślić, że Botland został jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce drukarek 3D firmy Creality.

Sklep elektroniczny Botland stara się również wspierać rozwój pasjonatów tej dziedziny. Najmłodsi swoją edukację mogą rozpocząć korzystając z ciekawych zestawów do nauki programowania robotów STEM, tj. m.in. Dash i Dot, Photon, Abilix Krypton, Ozobot, MakeBlock oraz LEGO. Starsi początkujący w ofercie sklepu odnajdą książki i kursy, a także zestawy edukacyjne. Ponadto Botland aktywnie współpracuje z wieloma kołami naukowymi i organizacjami studenckimi.

Najważniejszy dla zespołu Botland jest czas klienta. Dlatego też sklep ten jest znany z błyskawicznej wysyłki zamówionych towarów. Duża powierzchnia magazynowa sprawia, że wiele produktów jest dostępnych “od ręki”. Obsługa Botland.com.pl to profesjonaliści z wiedzą w zakresie automatyki i robotyki. W razie wątpliwości chętnie doradzą i udzielą odpowiedzi na pytania dotyczące całego asortymentu sklepu.

Czy wpis był pomocny? Oceń go:

Średnia ocena 4.9 / 5. Głosów łącznie: 48

Nikt jeszcze nie głosował, bądź pierwszy!

Artykuł nie był pomocny? Jak możemy go poprawić? Wpisz swoje sugestie poniżej. Jeśli masz pytanie to zadaj je w komentarzu - ten formularz jest anonimowy, nie będziemy mogli Ci odpowiedzieć!

 

botland_rpi_arduino