KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Odwiedź Farnell FAB LAB na targach AUTOMATICON

Odwiedź Farnell FAB LAB na targach AUTOMATICON

Już za tydzień w Warszawie odbędzie się kolejna edycja targów AUTOMATICON. W tym roku firma Farnell przygotowała ciekawe stoisko, na którym znajdować się będzie prawdziwe laboratorium.

Na odwiedzających czekać będą liczne zestawy uruchomieniowe, SBC oraz sprzęt pomiarowy.

AUTOMATICON to największe w Polsce targi, które związane są z automatyką oraz elektroniką. Kolejna edycja odbędzie już za tydzień (26-29.03.2019). W tym roku firma Farnell przygotowała stoisko, które powinno szczególnie spodobać się wszystkim hobbystom oraz studentom. Znajdzie się tam również wiele ciekawego dla elektroników inżynierów oraz startupów.

Na stoisku Farnell element14 znaleźć będzie można prawdziwe, wyposażone laboratorium, w którym dostępne będzie 6 stanowisk roboczych. Dzięki temu, wszyscy zainteresowani będą mogli przetestować różne produkty, w tym m.in.: zestawy ULTRA96, płytki Raspberry Pi, BeagleBone, NXP oraz Arduino. Na stoisku znajdą się również zestawy Omron HVC2 Kit, STMicroelectronics Sensor Module, Microchip Device to cloud IoT kit i inne.

Każdy z odwiedzających będzie mógł również spróbować swoich sił w lutowaniu oraz zapoznać się z działaniem profesjonalnego sprzętu laboratoryjnego marki Tektronix. W laboratorium dostępne będą między innymi takie urządzenia jak:

Oprócz tego, na stoisku Farnell element14 będą pojawiać się reprezentanci m.in.: Tektronix, Panduit, Molex, Tenma, TE Connectivity, Omron, Multicomp i Duratool. Będą oni pokazywali i omawiali nowości produktowe oraz odpowiadali na różnorodne pytania, zarówno techniczne, jak i dotyczące rynku.

Podczas trwania targów będzie można również złożyć wnioski do programu Farnell Startup. Firma jest w stanie zapewnić pomysłodawcom wsparcie na każdym kroku - od pomysłu, poprzez produkcję, aż do etapu wprowadzenia rozwiązania na rynek. Oferuje rabaty, zniżki cenowe i darmową dostawę. Prowadzi też specjalną, wydzieloną obsługę klientów dla startupów, wspiera firmy marketingowo oraz dysponuje ponad 200 inżynierami i ekspertami z zakresu systemów embedded.

Dodatkowo, podczas trwania targów, prowadzone będą konkursy, w ramach których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, w tym: autonomiczny odkurzacz Xiaomi, słuchawki RF60 GradoLabs, płytki Arduino MKR1000 oraz ekspres Nespresso. Więcej informacji znaleźć można na dedykowanej stronie.

avnet, element14, farnell, targi, wydarzenia

Trwa ładowanie komentarzy...