KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

RS Components – do wygrania vouchery o wartości 3000zł

RS Components – do wygrania vouchery o wartości 3000zł

RS Components, wiodący dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, ogłosił konkurs dla studentów. Informacja trafiła do mnie dość późno i niestety termin zgłoszeń upływa w najbliższą niedzielę, wierzę jednak, że ktoś z Was skorzysta.

Naprawdę warto, do wygrania są m.in kupony na zakupy o wartości 3 000 zł!

Firma ogłosiła konkurs z nagrodami dla osób, które wykażą się talentem technicznym oraz kreatywnością. Zadaniem uczestników jest stworzenie projektu i wypełnienie formularza na stronie internetowej firmy. Projekty mogą powstawać w grupach liczących nie więcej niż trzy osoby. Powinny cechować się kreatywnością i innowacyjnością.

RS_konkurs

Zgłoszenie powinno zawierać nazwę projektu, główne założenia projektowe, opis projektu oraz listę materiałową. Mile widziane są także krótkie nagrania wideo lub zdjęcia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 lutego 2016 r. Ufundowane nagrody są bardzo atrakcyjne. Studenci mogą wygrać kupony na zakupy w RS:

  • 3 zwycięzców, kupony o wartości 3000 zł
  • 2 wyróżnione zespoły, kupony o wartości 1000 zł

Polscy studenci to przyszłość naszego kraju. W międzynarodowej konkurencji znaczącą rolę odgrywa innowacyjny potencjał młodych ludzi o wykształceniu technicznym. Dlatego jako firma chcemy wspierać i promować talentów techniczne młodych ludzi. Byłoby mi bardzo miło, gdyby nasza firma mogła zainicjować czyjąś pełną sukcesów karierę zawodową.

Robert Dudzik, dyrektor regionalny na Europę Wschodnią.

Tak jak wspomniałem na początku, termin zgłaszania projektów upływa 31.01. Obserwując ilość konstrukcji opisanych na naszym forum wierzę, że co najmniej kilka osób postanowi zgłosić jakiś ciekawy projekt! Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie RS Components.

konkurs, projekty, RS

Trwa ładowanie komentarzy...