KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Ruszyła wielka promocja na książki i e-booki (50 tys. pozycji)

Ruszyła wielka promocja na książki i e-booki (50 tys. pozycji)

Trwa wielka promocja na książki, audiobooki oraz kursy wideo, która wystartowała z okazji urodzin księgarni Ebookpoint – to już aż 11 lat!

Na liście 50 tys. pozycji, ceny zaczynają się już od 6,90 zł. Jest masa tytułów o elektronice, IT, programowaniu, biznesie, ekonomii i nie tylko!

Ruszyła kolejna odsłona promocji, na którą każdego roku czeka wielu czytelników. To już 11. urodziny księgarni Ebookpoint. Tym razem przeceniono ponad 50 tys. pozycji, które można zakupić z rabatami sięgającymi ponad 90%. Średni rabat na tytuły związane z elektroniką i programowaniem to 64%.

Lista wszystkich książek w promocji:

Elektronika »IT »Programowanie »Literatura »Języki obce »Biznes i ekonomia »

Promocja dotyczy głównie e-booków, audiobooków i kursów wideo. Udział w niej biorą jednak również książki drukowane wydawnictwa HELION, które można zamówić teraz 40% taniej.

Przykładowe rabaty na bestsellery

 1. Język C. Szkoła programowania. Wydanie VI, 99 zł 39,90 zł (-60%)
 2. Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty, 69 zł 33,90 zł (-51%)
 3. Opus magnum C++11. Programowanie w języku C++ (komplet), 169 zł 39,90 zł (-76%)
 4. Elektronika dla bystrzaków. Wydanie III, 79,00 zł, 38,90 zł (-51%)
 5. English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specj..., 49,90 zł 24,90 zł (-50%)

Przykładowe rabaty na nowości (2022)

 1. Jak działa Linux. Podręcznik administratora. Wydanie III, 99 zł 39,90 zł (-60%)
 2. Deep Learning. Praktyczne wprowadzenie z zastosowaniem... 99 zł 39,90 zł (-60%)
 3. Algorytmy w Pythonie. Techniki programowania dla praktyków 119 zł 39,90 zł (-66%)
 4. Zrównoważony kod. Dobre praktyki i heurystyki... 99 zł 39,90 zł (-60%)
 5. Git i GitHub. Kontrola wersji, zarządzanie projektami... 69 zł 33,90 zł (-51%)

Do końca promocji:

  DNI   GODZIN   MINUT   SEKUND  

Lista wszystkich książek technicznych »

Podstawy elektroniki

Oto 5 książek, które mogą być ciekawe dla początkujących elektroników. Poniższe tytuły można też potraktować jako uzupełnienie naszych darmowych kursów elektroniki. Do tej pory, wśród czytelników Forbota, zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyły się pierwsze dwa tytuły.

Wszystkie tytuły o elektronice (200 szt.) »

Książka Helion: eleod3_ebookKsiążka Helion: eleb3v_ebookKsiążka Helion: arduak_ebookKsiążka Helion: jana2v_ebookKsiążka Helion: czujpo_ebook

Programowanie

Kolejne 5 polecanych książek to tytuły, które ogólnie dotyczą programowania - nie zależnie od tego jakim językiem się posługujecie. Numer jeden to absolutny hit, bestseller i obowiązkowa pozycja na półce każdego programisty (nie tylko tego zawodowego). Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej książce to koniecznie sprawdźcie opinie, spis treści i fragment, który dostępny jest na stronie księgarni.

Wszystkie tytuły o programowaniu (2680 szt.) »

Książka Helion: czykov_ebookKsiążka Helion: algipv_ebookKsiążka Helion: czarcv_ebookKsiążka Helion: algo4vKsiążka Helion: gitrov_ebook

   Python

   Coraz więcej osób programuje w Pythonie, język ten jest również popularny wśród elektroników. Warto więc mieć pod ręką jakiś dobry podręcznik. Tutaj warto zwrócić uwagę na drugą pozycję na liście.

   Wszystkie tytuły o Pythonie (594 szt.) »

   Książka Helion: algpyt_ebookKsiążka Helion: pyth5v_ebookKsiążka Helion: autopy_ebookKsiążka Helion: delepy_ebookKsiążka Helion: pytdk3

   C/C++

   Programowanie w językach C i C++ to coś z czym zetknęli się chyba wszyscy elektronicy. Znajomość tego języka przydaje się podczas tworzenie programów na komputery PC, jak i na mikrokontrolery. Tutaj absolutnym hitem są pozycje numer 1 i 3.

   Wszystkie tytuły o C (36 szt.) » Wszystkie tytuły o C++ (169 szt.) »

   Książka Helion: ocpp12_ebookKsiążka Helion: jansiv_ebookKsiążka Helion: jcszp6_ebookKsiążka Helion: wpcpp3_ebookKsiążka Helion: jcdlam_ebook

   Ciekawostki o matematyce

   Nie wszyscy przepadają za matematyką, ale na pewno jest to potężna dziedzina nauki, z którą spotyka się również każdy programista. Dlatego warto też zwrócić uwagę na e-booki, które w ciekawy sposób opowiadają właśnie o matematyce. Nie są to nudne podręczniki i zbiory zadań - tutaj mowa raczej o wciągających książkach, które pokazują praktyczne zastosowanie matematyki.

   Książka Helion: maalpr_ebookKsiążka Helion: jatedo_ebookKsiążka Helion: e_36h4_ebook Książka Helion: e_1fis_ebookKsiążka Helion: e_1s1m_ebook

   Książki (nie)techniczne

   Oto książki, które nie są typowo technicznymi tytułami, ale na pewno zainteresują one osoby ze świata IT. Jakie szkody może wyrządzić nam nowa technologia, jaka będziesz przyszłość i jak wyglądają kulisy tworzenia gier? O tym dowiecie się z poniższych tytułów.

   Książka Helion: hisprz_ebookKsiążka Helion: e_0xqv_ebook Książka Helion: e_1fgz_ebookKsiążka Helion: e_1er4_ebook Książka Helion: e_10pp_ebook

   Audiobooki

   Na koniec audiobooki - idealne dla osób, które lubią posłuchać czegoś ciekawego podczas spacerów, ćwiczeń lub jazdy samochodem. Tutaj szczególnie warto chyba zwrócić uwagę na pierwszą pozycję (i to nie tylko z uwagi na "chwytliwy" tytuł).

   Książka Helion: miejw2Książka Helion: e_480eKsiążka Helion: art3mi_3Książka Helion: leanbv_3Książka Helion: droppp_3


   Do końca promocji:

     DNI   GODZIN   MINUT   SEKUND  

   Promocja trwa do soboty włącznie.  Podczas poprzednich edycji zainteresowanie bywało tak duże, że strona księgarni nie wytrzymywała natłoku odwiedzających. Jeśli traficie na moment, w którym strona działa poprawnie to skorzystajcie z okazji i zakończcie zamówienie. Udanych łowów!

   Artykuł sponsorowany: wpis zawiera linki z programu partnerskiego.

   Helion, książki, promocja

   Trwa ładowanie komentarzy...