KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Trwa duża promocja na książki techniczne (druk, e-book)!

Trwa duża promocja na książki techniczne (druk, e-book)!

Na ebookpoint.pl trwa kolejna duża promocja na e-booki, książki drukowane oraz audiobooki. Rabaty obejmują tysiące tytułów - w tym wiele nowości i bestsellerów ze świata IT.

Podczas zamawiania książek drukowanych można też skorzystać z darmowej dostawy (od 40 zł).

Wielkanocny kiermasz książkowy to nowa promocja przygotowana przez księgarnię ebookpoint.pl. Jest to największa promocja na e-booki, która była zorganizowana w tym roku. Na liście znaleźć można tysiące tytułów np. o elektronice, programowaniu i biznesie - zadowoleni będzie też fani literatury.

Rabaty sięgają 96%, średni rabat na tytuły techniczne to 54% w formie e-booków oraz 40% dla książek drukowanych. Jeśli zostanie zorganizowana kolejna promocja tego typu to odbędzie się ona zapewne najwcześniej w listopadzie - warto więc skorzystać z tych okazji już dziś!

Przykłady rabatów (więcej w dalszej części):

  Elektronika »Informatyka »Programowanie »Literatura »Języki obce »Biznes i ekonomia »

  Promocja trwa do 5 kwietnia. Do końca zostało:

    DNI   GODZIN   MINUT   SEKUND  

  Podstawy elektroniki

  Oto 5 książek, którymi powinni zainteresować się początkujący elektronicy. Poniższe tytuły można też potraktować jako uzupełnienie naszych darmowych kursów elektroniki. Czwarta pozycja na liście jest zawsze bardzo popularna podczas tego typu akcji rabatowych.

  Wszystkie tytuły o elektronice »

  Książka Helion: enele1Książka Helion: enele2Książka Helion: eleo2vKsiążka Helion: eleb3vKsiążka Helion: elemad

  Programowanie

  Kolejne 5 polecanych książek to tytuły, które ogólnie dotyczą programowania - nie zależnie od tego jakim językiem się posługujecie. Numer dwa to absolutny hit, bestseller i obowiązkowa pozycja na półce każdego programisty (nie tylko tego zawodowego). Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej książce to koniecznie sprawdźcie opinie, spis treści i fragment, który dostępny jest na stronie księgarni.

  Wszystkie tytuły o programowaniu »

  Książka Helion: pragp2Książka Helion: czykovKsiążka Helion: czarchKsiążka Helion: algoipKsiążka Helion: czyagi

    Python

    Coraz więcej osób programuje w Pythonie, język ten jest również popularny wśród elektroników. Warto więc mieć pod ręką jakiś dobry podręcznik. Tutaj polecam zwrócić uwagę na pierwszą pozycję na liście.

    Wszystkie tytuły o Pythonie »

    Książka Helion: pytho5Książka Helion: pytoblKsiążka Helion: blkpy2Książka Helion: pytandKsiążka Helion: prpypp

    C/C++

    Programowanie w językach C i C++ to coś z czym zetknęli się chyba wszyscy elektronicy. Znajomość tego języka przydaje się podczas tworzenie programów na komputery PC, jak i na mikrokontrolery. Tutaj absolutnym hitem są pozycje numer 1 i 2.

    Wszystkie tytuły o C »

    Książka Helion: ocpp12Książka Helion: jcszp6Książka Helion: cppza3Książka Helion: jansivKsiążka Helion: stwzpr

    Sztuczna inteligencja

    Uczenie maszynowe i sieci neuronowe to tematy, z którymi spotyka się coraz więcej osób - również podczas tworzenia projektów hobbystycznych. Poniższe książki powinny być ciekawe dla wszystkich, którzy myślą o rozpoczęciu swojej przygody z SI.

    Książka Helion: uczem2Książka Helion: deelmgKsiążka Helion: umandaKsiążka Helion: bidataKsiążka Helion: umpylk

    Ciekawostki o matematyce

    Nie wszyscy przepadają za matematyką, ale na pewno jest to potężna dziedzina nauki, z którą spotyka się również każdy programista. Dlatego warto też zwrócić uwagę na e-booki, które w ciekawy sposób opowiadają właśnie o matematyce. Nie są to nudne podręczniki i zbiory zadań - tutaj mowa raczej o wciągających książkach, które pokazują praktyczne zastosowanie matematyki.

    Książka Helion: maalpr_ebookKsiążka Helion: jatedo_ebookKsiążka Helion: e_36h4_ebook Książka Helion: e_1fis_ebookKsiążka Helion: e_1s1m_ebook

    Książki (nie)techniczne

    Oto książki, które nie są typowo technicznymi tytułami, ale na pewno zainteresują one osoby ze świata IT. Jakie szkody może wyrządzić nam nowa technologia, jaka będziesz przyszłość i jak wyglądają kulisy tworzenia gier? O tym dowiecie się z poniższych tytułów.

    Książka Helion: hisprz_ebookKsiążka Helion: e_0xqv_ebook Książka Helion: e_1fgz_ebookKsiążka Helion: e_10pp_ebook

    Audiobooki

    Na koniec audiobooki - idealne dla osób, które lubią posłuchać czegoś ciekawego podczas spacerów, ćwiczeń lub jazdy samochodem. Tutaj szczególnie warto chyba zwrócić uwagę na pierwszą pozycję (i to nie tylko z uwagi na "chwytliwy" tytuł).

    Książka Helion: miejwy_3Książka Helion: art3mi_3Książka Helion: alibab_3Książka Helion: droppp_3


    Na razie to tyle z moich poleceń. Zachęcam do samodzielnego przeglądania oferty księgarni, bo są tam tysiące przecenionych książek - szczególnie dla fanów nietechnicznej literatury. Takich książek jednak nie będę tutaj polecał, zainteresowani poradzą sobie na pewno sami.

    Promocja trwa do 5 kwietnia. Do końca zostało:

      DNI   GODZIN   MINUT   SEKUND  

    Podczas poprzednich edycji zainteresowanie bywało tak duże, że strona księgarni nie wytrzymywała natłoku odwiedzających. Jeśli traficie na moment, w którym strona działa poprawnie to skorzystajcie z okazji i zakończcie zamówienie. Udanych łowów!

    eBookPoint, Helion, książki, promocja

    Trwa ładowanie komentarzy...