KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

Trwa wielka promocja na książki i e-booki (50 tys. pozycji)

Trwa wielka promocja na książki i e-booki (50 tys. pozycji)

Trwa wielka promocja na książki, audiobooki oraz kursy wideo, która wystartowała z okazji urodzin księgarni Ebookpoint (to już aż 10 lat).

Na liście ponad 50 tys. pozycji, a ceny zaczynają się już od 6,90 zł. Jest masa tytułów o elektronice, IT, programowaniu, biznesie, ekonomii i nie tylko!

Ruszyła kolejna odsłona promocji, na którą każdego roku czeka wielu czytelników. To już 10. urodziny księgarni Ebookpoint, więc tym razem przeceniono ponad 50 tys. pozycji, które można zakupić w cenach od 6,90 zł do 39,90 zł - oznacza to, że rabat sięgają czasami ponad 90%.

W promocji znaleźć można książki drukowane, które przeceniono o 40% oraz audiobooki, kursy wideo i e-booki, w których przypadku można liczyć na znacznie większe zniżki. Rabaty obowiązują na tytuły wielu wydawnictw - w tym HELION oraz PWN, które wydają mnóstwo książek technicznych.

Przykłady rabatów (więcej w dalszej części):

Lista wszystkich książek w promocji:

Elektronika »Informatyka »Programowanie »Literatura »Języki obce »Biznes i ekonomia »

Do końca promocji:

  DNI   GODZIN   MINUT   SEKUND  

Podstawy elektroniki

Oto 5 książek, którymi powinni zainteresować się początkujący elektronicy. Poniższe tytuły można też potraktować jako uzupełnienie naszych darmowych kursów elektroniki. Do tej pory, wśród czytelników Forbota, zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyły się pierwsze dwa tytuły.

Wszystkie tytuły o elektronice »

Książka Helion: eleodk_ebookKsiążka Helion: eleb3v_ebookKsiążka Helion: eleo2v_ebookKsiążka Helion: lutopo_ebookKsiążka Helion: zomiar_ebook

Programowanie

Kolejne 5 polecanych książek to tytuły, które ogólnie dotyczą programowania - nie zależnie od tego jakim językiem się posługujecie. Numer jeden to absolutny hit, bestseller i obowiązkowa pozycja na półce każdego programisty (nie tylko tego zawodowego). Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej książce to koniecznie sprawdźcie opinie, spis treści i fragment, który dostępny jest na stronie księgarni.

Wszystkie tytuły o programowanie »

Książka Helion: czykov_ebookKsiążka Helion: czyagi_ebookKsiążka Helion: czarch_ebookKsiążka Helion: algoipKsiążka Helion: tddszv_ebook

   Python

   Coraz więcej osób programuje w Pythonie, język ten jest również popularny wśród elektroników. Warto więc mieć pod ręką jakiś dobry podręcznik. Tutaj polecam zwrócić uwagę na drugą pozycję na liście - szczególnie, że w promocji jest wydanie V, czyli najnowsze (z sierpnia 2020).

   Wszystkie tytuły o Pythonie »

   Książka Helion: pyszy3_ebookKsiążka Helion: pytho5_ebookKsiążka Helion: autopy_ebookKsiążka Helion: umpydk_ebookKsiążka Helion: pytdk3

   C/C++

   Programowanie w językach C i C++ to coś z czym zetknęli się chyba wszyscy elektronicy. Znajomość tego języka przydaje się podczas tworzenie programów na komputery PC, jak i na mikrokontrolery. Tutaj absolutnym hitem są pozycje numer 1 i 3.

   Wszystkie tytuły o C »

   Książka Helion: ocpp12_ebookKsiążka Helion: cppza3_ebookKsiążka Helion: jcszp6_ebookKsiążka Helion: jcppkw_ebookKsiążka Helion: opencv

   Sztuczna inteligencja

   Uczenie maszynowe i sieci neuronowe to tematy, z którymi spotyka się coraz więcej osób - również podczas tworzenia projektów hobbystycznych. Wszystkie poniższe książki są warte zainteresowania, zwracam jednak szczególnie Waszą uwagę na trzecią pozycję - ten tytuł był polecany m.in. przez autora naszego poradnika: sztuczna inteligencja na STM32? Przykład użycia X-CUBE-AI.

   Wszystkie tytuły o programowaniu »

   Książka Helion: czloro_ebookKsiążka Helion: uczem2_ebookKsiążka Helion: delepy_ebookKsiążka Helion: uczgle_ebookKsiążka Helion: tenflo_ebook

   Warto również zwrócić uwagę na następujące kursy wideo, które dotyczą sztucznej inteligencji:

   Książka Helion: vuczmaKsiążka Helion: vwdeel

   Ciekawostki o matematyce

   Nie wszyscy przepadają za matematyką, ale na pewno jest to potężna dziedzina nauki, z którą spotyka się również każdy programista. Dlatego warto też zwrócić uwagę na e-booki, które w ciekawy sposób opowiadają właśnie o matematyce. Nie są to nudne podręczniki i zbiory zadań - tutaj mowa raczej o wciągających książkach, które pokazują praktyczne zastosowanie matematyki.

   Książka Helion: maalpr_ebookKsiążka Helion: jatedo_ebookKsiążka Helion: e_36h4_ebook Książka Helion: e_1fis_ebookKsiążka Helion: e_1s1m_ebook

   Książki (nie)techniczne

   Oto książki, które nie są typowo technicznymi tytułami, ale na pewno zainteresują one osoby ze świata IT. Jakie szkody może wyrządzić nam nowa technologia, jaka będziesz przyszłość i jak wyglądają kulisy tworzenia gier? O tym dowiecie się z poniższych tytułów.

   Książka Helion: hisprz_ebookKsiążka Helion: e_0xqv_ebook Książka Helion: e_1fgz_ebookKsiążka Helion: e_10pp_ebook

   Audiobooki

   Na koniec audiobooki - idealne dla osób, które lubią posłuchać czegoś ciekawego podczas spacerów, ćwiczeń lub jazdy samochodem. Tutaj szczególnie warto chyba zwrócić uwagę na pierwszą pozycję (i to nie tylko z uwagi na "chwytliwy" tytuł).

   Książka Helion: miejw2Książka Helion: art3mi_3Książka Helion: leanbv_3Książka Helion: droppp_3


     DNI   GODZIN   MINUT   SEKUND  

   Promocja trwa do soboty niedzieli.  Podczas poprzednich edycji zainteresowanie bywało tak duże, że strona księgarni nie wytrzymywała natłoku odwiedzających. Jeśli traficie na moment, w którym strona działa poprawnie to skorzystajcie z okazji i zakończcie zamówienie. Udanych łowów!

   ebooki, elektronika, promocja

   Trwa ładowanie komentarzy...