Skocz do zawartości

Ogumienie kół robota


abxyz

Pomocna odpowiedź

Widziałem próbkę zabarwioną na czarno - wygląda pięknie 😉 Jednak po wlaniu barwnika zmieniają się trochę właściwości materiału zaschniętego, ale tutaj szczegóły musi opisać Sabre.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nie można tego poliuretanu zabarwić jakoś?

Można zabarwić, ale specjalne barwniki kosztują krocie. Ja zabarwiłem na czarno próbkę, która mi została po oponach, ale użyłem barwnika do farb, takiego jaki można kupić w większości marketów budowlanych. Tak jak napisał Treker, wydaje mi się, że troszkę zmieniły się właściwości tej czarnej próbki względem opon, ale spowodowane to może być tym, że dodałem zbyt dużo barwnika, albo tym, że nie nadaje się on do poliuretanu. Próbka była idealnie czarna, ale dość mocno się lepiła i po zgięciu dość długo pozostawał ślad załamania na materiale, więc całość była mniej sprężysta.

Link do komentarza
Share on other sites

IMO do okrągłych otworów u góry wsadza się jakieś kołki, opierasz to na kole i rysujesz krechę wzdłuż tej pinowej linii, obracasz trochę i znowu. Ale nadaje się to chyba tylko do denek od słoików 😋

Link do komentarza
Share on other sites

O ile prosto wykonasz to urządzenie. Do prostego nawiercania to by prędzej się przydał kawałek rurki o średnicy takiej jaką ma wiertło, przymocowanej do jakiejś prostopadłej do osi rurki podstawki, tak żeby wiertło było w "tunelu" prostopadłym do płaszczyzny koła.

Link do komentarza
Share on other sites

narzędzie do wyznaczania środka koła faktycznie działa dobrze tylko przy płaskiej powierzchni w przypadku nierównych powierzchni trzeba zorganizować jakiś statyw na rysik żeby był prostopadły do koła

jak wiercę otwory w kołach to używam wiertarki stołowe

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.