KursyPoradnikiInspirujące DIYForum

CODE{sun}DAY, 03.12.2017 – Gdańsk

CODE{sun}DAY, 03.12.2017 – Gdańsk

Chciałbyś rozpocząć pracę w IT, ale nie wiesz czy podołasz nowym wyzwaniom? Może podjąłeś już decyzję lecz nie wiesz od czego zacząć?

CODE{sun}DAY, którego organizatorem jest Fundacja CODE:ME, wychodzi naprzeciw tym obawom i zachęca do zrobienia pierwszego kroku w świecie IT.

W niedzielę (3 grudnia) odbędzie kolejna edycja CODE{sun}DAY - jednodniowych warsztatów dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z programowaniem. Skąd taki pomysł?

"Często dostajemy zapytania od osób, które chciałyby zacząć programować, czy się do tego 'nadają' albo od czego mają zacząć. CODE{sun}DAY przygotowaliśmy specjalnie z myślą o nich i był to strzał w dziesiątkę." - mówi Marcin Młyński, prezes Fundacji CODE:ME.

Podczas tego dnia uczestnicy będą mieć do wyboru 3 rodzaje warsztatów:

  • podstawy programowania w Javie,
  • podstawy programowania w C#,
  • spotkanie z testowaniem aplikacji z prawdziwego zdarzenia.

Z pewnością jednodniowe zajęcia nie zrobią z nikogo doświadczonego kodera. Pozwolą jednak na zaznajomienie się z abstrakcyjnym światem obiektowych języków programowania. Dla niejednego takie właśnie zajęcia były bodźcem do rozpoczęcia dalszej nauki w branży IT.

CODE{sun}DAY to jednak nie tylko całodzienne programowanie, próby sił i pierwszy krok przed podjęciem ważnej życiowej decyzji. To także świetna zabawa w kreatywny i produktywny sposób i okazja do poznania wspaniałych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Nie pozostaje więc nic innego, jak słać zgłoszenie i trzymać kciuki!

  • Koszt: 20 zł
  • Kiedy: niedziela, 03.12.2017, rejestracja uczestników: 9:30 warsztaty: 10:00 - 18:00
  • Gdzie: Hackerspace Trójmiasto, ul. Wojska Polskiego 41, Gdańsk

Więcej informacji i zapisy na stronie codeme.

code, hackerspace, sunday, trójmiasto

Trwa ładowanie komentarzy...