Ta strona używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem i akceptuję
Testy SSLW przypadku problemów z działaniem bloga proszę o kontakt na adres web@forbot.pl lub na forum.

Festiwal Robotyki Robocomp, 22.10.2016 – Kraków

Zawody 10.10.2016 Damian (Treker)

robocomp_logotypKoło Naukowe Integra działające przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie pragnie zaprosić na VII edycję Festiwalu Robotyki Robocomp.

Głównym elementem festiwalu są zawody robotów cieszące się dużą popularnością. W poprzednich edycjach, w konkursie udział wzięli zawodnicy m.in. z Polski, Litwy, Łotwy oraz Słowacji!

Zawody zostaną rozegrane m.in. w konkurencjach Sumo, Micromouse, Freestyle oraz Linefollower. Organizatorzy pamiętają również o najmłodszych, dla których, przewidziane jest wiele gier i zabaw. Podczas festiwalu odbędą się warsztaty dla dzieci oraz loteria – główną nagrodą będzie tablet!

Poza elementem współzawodnictwa równie istotny jest charakter edukacyjny wydarzenia. Co roku na festiwalu obecne są stoiska i wystawy związane z robotyką, elektroniką oraz informatyką.

Uwaga! Rejestracja trwa do 15.10.2016 do godziny 24:00.

Podczas wydarzenia, firmy będące oficjalnymi sponsorami będą miały okazję zaprezentować swoją działalność. Wesprą one także najbardziej utalentowanych uczestników, gdyż nagrodami w konkurencjach są często (oprócz książek oraz elektroniki) liczne kursy, staże czy szkolenia. Od lat na festiwalu pojawiają się znane na całym świecie marki. W tym roku będą to między innymi Nokia, Motorola Solutions oraz AKE Robotics.

Więcej informacji na temat festiwalu oraz zdjęcia z lat ubiegłych dostępne są na stronie wydarzenia.  Przypominamy – 22 października, Akademia Górniczo – Hutnicza, budynek A0 – i do zobaczenia!

Informacja przesłana przez organizatorów.
Redakcja: Damian (Treker) Szymański

Powiadomienia o nowych, darmowych artykułach!

Komentarze

Treker
Autor wpisu
Administrator

11:22, 22.10.2016

#1

Transmisja na żywo z zawodów:

Zobacz powyższe komentarze na forum

FORBOT Damian Szymański © 2006 - 2017 Zakaz kopiowania treści oraz grafik bez zgody autora. vPRsLH.